22 marca, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Galaxy S23 Ultra staje się jeszcze potężniejszy w miarę zbliżania się oficjalnej premiery

Al-Kaida Galaxy S23, the Galaxy S23+i górny koniec Galaxy S23 Ultra Pojawił się kilka razy na stronie Geekbench w ciągu ostatnich kilku tygodni. Zgodnie z oczekiwaniami te wyniki testów porównawczych nie były dokładnie tym, czego można się spodziewać po chipsecie Snapdragon 8 Gen 2, bez wątpienia, ponieważ Samsung wciąż pracuje nad ulepszeniem swojej kolejnej flagowej serii.

A gdy zbliżamy się do premiery tych telefonów, sytuacja zaczyna się poprawiać, przynajmniej jeśli chodzi o wielordzeniową wydajność Galaxy S23 Ultra w porównaniu z innymi telefonami, które będą zasilane tym samym chipem. Najnowszy wpis w teście porównawczym dla S23 Ultra Pokazuje wielordzeniowy wynik 5179czyli najwyższy jak dotąd poziom.

Oczywiście wyniki testów porównawczych oznaczają przysiad, jeśli rzeczywista wydajność urządzenia jest słaba, więc nie zalecamy jeszcze zbytniego podekscytowania. A jeśli skupiłeś się na Galaxy S23, zalecamy jeszcze bardziej obniżyć swoje oczekiwania, tak jak wszystkie menu wzorcowe modelu podstawowego. Obecnie pokazuje wyniki, które są bliższe wynikom z serii Galaxy S22.

Wynika to prawdopodobnie z mniejszych rozmiarów modelu podstawowego, co oznacza, że ​​komponenty są ściślej ze sobą połączone, a wewnątrz jest mniej miejsca na szybkie i wydajne odprowadzanie ciepła, jak w przypadku Galaxy S23 Ultra lub Galaxy S23+ (które W tej chwili jest kilkaset punktów poniżej S23 Ultra).

Mamy nadzieję, że Galaxy S23 zapewni dobrą równowagę między wydajnością a czasem pracy na baterii

Jednak dopóki seria Galaxy S23 nie będzie oficjalna, nie możemy ufać niczemu bez zdrowej dawki sceptycyzmu. Sądząc po serii Galaxy S22, Galaxy Z Fold 4 i Z Flip 4, wydajność Galaxy S23 powinna być doskonała, po części dlatego, że cała seria S23 ma być zasilana przez Chip Snapdragon 8 Gen 2 jest trochę przesadzony.

Mamy tylko nadzieję, że Samsung nie skupia się na wydajności chipów tak bardzo, że szkodzi to żywotności baterii. Posiada zarówno Galaxy Z Fold 4, jak i Z Flip 4 Szalenie dobra wytrzymałość Ich możliwości bateryjne są zasługą wyprodukowanego przez TSMC Snapdragon 8+ Gen 1 i szkoda byłoby, gdyby Samsung nie mógł tego powtórzyć w Galaxy S23, S23+ i S23 Ultra w pogoni za najwyższą wydajnością, której większość klientów może nigdy nie potrzebować w codziennym użytkowaniu.

READ  Twitter przypadkowo pozwala nam tweetować niepubliczny