24 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowe narzędzie do tworzenia postaci w Pokémon GO zostało wydane i wszyscy go nienawidzą

Nowe narzędzie do tworzenia postaci w Pokémon GO zostało wydane i wszyscy go nienawidzą

Prawie każda zmiana wprowadzana przez Niantic Pokemon Go Powoduje to masową reakcję ogromnej społeczności graczy. Zwykle wynika to z prawie każdej zmiany wprowadzanej przez Niantic Pokemon Go Katastrofalne i głupie. Najnowszym z nich jest nowy kreator awatarów i zgadnijcie co.

Oczywiście wszyscy nienawidzą zmian, więc reakcje graczy na jakiekolwiek zmiany w dowolnej grze są zazwyczaj negatywne. Czasami jednak zmiany są obiektywnie złe i wydaje się, że tak właśnie jest w przypadku aktualizacji awatarów Pogo. To znaczy, fakt, że każda postać wygląda teraz, jakby siedziała okrakiem na wyimaginowanym stożku drogowym, z pewnością nie pomaga.

W typowy sposób Niantic aktualizacja do Pokemon Go Zostało to opisane za pomocą podejrzanych zwiastunów i tajemniczych komunikatów w grze jako duża i ekscytująca zmiana, co skłoniło graczy do spekulacji, że w grze nadchodzą pewne znaczące zmiany w sposobie grania w grę. Oczekiwania wzrosły, w wyniku czego uzyskano połączenie ulepszeń i pogorszeń estetyki, a gra pozostała w tym samym bałaganie, co wcześniej. (Uznałem to za bardziej zagmatwane i przygnębiające niż większość, ponieważ najwyraźniej zostałem losowo wybrany jako jedna z osób, które wcześniej otrzymały aktualizacje graficzne, co oznaczało, że byłem już przyzwyczajony do znacznie ulepszonych tła na ekranach przechwytywania i ładniejszej gry mapa, prawdopodobnie tak jest w przypadku wszystkich.)

Większość problemów, z jakimi borykają się ludzie, koncentruje się wokół czegoś, co na pierwszy rzut oka może wydawać się postępującą zmianą: usunięciem opcji związanych z płcią. Nie możesz już wybierać między byciem mężczyzną a kobietą, zamiast tego wszystkie opcje głowy, ciała i włosów są zgrupowane razem. Świetnie, prawda? Jest to znacznie bardziej wszechstronne i tylko najbardziej płaczące dziecko będzie miało trudności z wybraniem z listy tego, które odpowiada jego preferencjom. Och, z wyjątkiem tego, że Niantic zastąpiło to, co już było, wieloma opcjami androgynicznego typu ciała, co jest dziwnym kompromisem, który oferuje znacznie mniejszą różnorodność. Teraz możesz być gruby lub chudy, ale to wszystko.

READ  Przez tydzień pracowałem wyłącznie w Vision Pro i oto jak poszło

Opcje fryzur są szczególnie okropne, a nic nie jest tylko ogólną fryzurą krótką i wszyscy Opcje wykraczające poza „krótkie” kontrastują opcje neutralnego ciała z jawnie kobiecymi wzorami. I choć istnieje wiele różnych odcieni skóry, spośród których możesz wybierać (choć jeśli jesteś biały, prawdopodobnie cierpisz na anemię), to sytuacja jest fatalna, jeśli chodzi o opcje fryzur dla osób kolorowych. Tego można się spodziewać po cieszącej się złą sławą grze MMO, a nie jednej z największych gier mobilnych na świecie.

Wiele osób jest zdenerwowanych tym, jak bardzo zmiany wpłyną na twarz awatara, którym cieszyli się przez ostatnie siedem lat. Twarze mogą wyglądać na dziwnie rozciągnięte, a oczy dziwnie rozstawione (przy takim ustawieniu nie ma nic w pobliżu suwaka).

„Straszna aktualizacja, awatary wszystkich wyglądają bardziej dziecinnie i zaokrąglone. Opcje twarzy są tak okropne, że nawet nie mogę…” powiedział użytkownik Reddita Stunning-Balance-175 Droga własnaReddit.

„Nie spodziewałem się, że aktualizacja będzie piękniejsza niż wcześniej, ale do cholery, co oni ze mną zrobili?” Dodano paranoia_muscipula.

Tymczasem na X popularne Pokemony Plakat Lewtwo napisał: „Dosłownie każdy post o Pokemonach w ciągu ostatnich 24 godzin wyglądał jak pieprzony pogrzeb. To gówno jest nierealne”.

„Jak wybielili białego człowieka” – zapytał @outofyourvector, publikując swój awatar przed i po, przedstawiający nowe ogórki kaukaskie z niedoborem witaminy D.

„Wygląda teraz bardzo smutno. Światło zniknęło z jego oczu, a zdrowy blask został odebrany jego skórze” – dodaje @.Klejnotami Sti11B3.

Oczy postaci są szczególnie inne po aktualizacji, są znacznie mniej realistyczne i większe, co prawdopodobnie powoduje największy dysonans wśród graczy, którzy reagują. Ponadto każdy, kto lubił eksponować swoje kształty w grze, teraz okazuje się znacznie mniej utalentowany.

Pokemon Go Twórca ZyoniK przygotował przydatny zestaw wskazówek, jak uniknąć zmian.

READ  To Twoja ostatnia szansa na zaoszczędzenie do 1000 USD na zamówieniach w przedsprzedaży Galaxy Z Fold 4 i Z Flip 4

W swoim temacieZyoniK wyjaśnia, jak dołączenie do Team Instinct (w którym tak naprawdę byli najlepsi ludzie) oznaczało, że możesz wybrać kostium składający się z maski, okularów i kapelusza zasłaniającego prawie całą twarz.

Odkryłem, że awatar mojego dziecka był chroniony przed najgorszym, nosząc okulary i gigantyczny kapelusz Mimikyu zakrywający połowę jego twarzy. Jednak z tymi ugiętymi nogami nie mogę nic zrobić.

.