1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowe kolory portalu w Diablo 4 kosztują 30 dolarów

Nowe kolory portalu w Diablo 4 kosztują 30 dolarów

Znasz te portale, w których się pojawiają Diablo IV Kiedy teleportujesz się gdzieś lub korzystasz z szybkiej podróży? Czy nie byłoby wspaniale, gdybyś mógł zmienić ich wygląd? A może zmienić ich kolory? Tak. Aby to zrobić, będziesz musiał zapłacić Blizzardowi 30 dolarów.

Kiedy w zeszłym roku wystartował Diablo 4— Najnowsza odsłona popularnej serii ARPG Dungeon Looter firmy Blizzard — odniosła ogromny sukces. Wiele osób, łącznie ze mną, cieszyło się główną kampanią, zadaniami pobocznymi i rozgrywką. Ta zabijająca demony gra RPG była grą idealną.”Pusta głowa, zabij gówno„Atmosfera, jakiej oczekuję od A Diablo Przygoda. Ale w miarę upływu czasu i silnej zamieci Wydane z dużymi i kontrowersyjnymi poprawkami, Zmiany nadeszły ponowniedodał drogie mikrotransakcje w grze i wypuścił kilka sezonów, które nie cieszyły się zbyt dużą popularnością, Diablo 4 Został skrytykowany przez graczy i krytyków. A te najnowsze wieści o drogich portalach nikomu nie pomogą w powrocie do zdrowia.

Jak zauważono GryRadar, reakcja na Diablo 4Nowy pakiet „Mroczne ścieżki” za 30 dolarów— który dodaje pięć nowych opcji kolorów dla portali w grach — większość ludzi zastanawiała się na różne sposoby: „Czy mówisz poważnie?” Pobieranie opłaty za tak prostą kosmetyczną zmianę to jedno, ale pobieranie dużych opłat i zamykanie bramek dla niektórych kategorii zniechęciło ludzi. Wiele osób uważa, że ​​jest to tak ekstremalne, że można od nich wymagać niewiele i że blokowanie treści w klasie jest po prostu śmieszne.

Technicznie rzecz biorąc, pakiet zawiera 1000 Platyn, czyli waluty premium Diablo 4 Kupowano tam luksusowe kosmetyki warte 10 dolarów. Dlatego niektórzy (w tym myślę, że Blizzard) mogą sugerować, że ten pakiet jest w rzeczywistości tylko wysyłką 20 dolarów za pięć bramek w różnych kolorach. Jednak 10 dolarów w monetach, które działają tylko w jednej grze, to nie to samo, co rzeczywiste pieniądze. Co więcej, nawet jeśli zgodzisz się, że Blizzard zwróci Ci 10 dolarów za ten zakup, będzie to nadal 20 dolarów za pięć kolorowych portali odblokowanych przez klasę. Tak czy inaczej, jeśli odetniesz tego demona, to zła, śmierdząca umowa.

Jak zauważył ktoś na Reddiciezamiast wydawać 30 dolarów na zestaw bramek w Diablo IV Możesz kupić Na świecieKompletna gra wideo. Tak naprawdę, jeśli spojrzę teraz na Steam, mogę odkryć mnóstwo świetnych gier, które to umożliwiają Koszt wynosi 30 USD lub mniej Na co wolę wydać swoje pieniądze.

Chciałbym myśleć, że niewielu ludzi kupiłoby tak drogi pakiet bram, ale żyjemy w epoce Skórki 20 dolarów. Nie byłbym więc zszokowany, gdyby sprzedaż zakończyła się na tyle dobrze, że Blizzard zacznie w przyszłości sprzedawać więcej pakietów portali. Tak.

.

READ  Nintendo udostępnia Sneak Peek w Xenoblade Chronicles 3 Future DLC Waves