5 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowa strona wydarzenia zostaje uruchomiona z fajnymi animacjami

Nowa strona wydarzenia zostaje uruchomiona z fajnymi animacjami

Poniżej aktualizacja z 2 września. Ten post został po raz pierwszy opublikowany 30 sierpnia 2023 r.

Specjalne jesienne wydarzenie Apple, podczas którego niewątpliwie zaprezentowane zostanie iPhone’y 2023, kilka zegarków Apple, a nawet nowe słuchawki AirPods, może nastąpić już za kilka dni. Odbędzie się ono we wtorek, 12 września — pełne szczegóły ogłoszenia wydarzenia znajdują się tutaj, a pełny podgląd przygotowań do premiery iPhone’a, potencjalnie w piątek 22 września, tutaj. A teraz Apple ujawniło więcej.

Więcej z ForbesaData premiery iOS 17: Kiedy Apple wypuści na rynek swoje nowe, niesamowite oprogramowanie dla iPhone’a

Apple zaktualizowało teraz swój system Strona wydarzeń przejdź do witryny apple.com, aby powiedzieć nam więcej o nadchodzących zmianach.

Po pierwsze, powtarza datę i godzinę widniejącą na zaproszeniach rozesłanych we wtorek, mówiąc: „Oglądajcie 12 września o 10:00 czasu pacyficznego”.

A teraz zdradza, jak można go obejrzeć: „Oglądaj online na stronie apple.com lub w aplikacji Apple TV”. Jest to przydatne, nawet jeśli nie jest nieoczekiwane. Apple prawdopodobnie ogłosi więcej sposobów oglądania od teraz do dnia przemówienia.

Więcej z ForbesaHarmonogram dat premiery Apple iPhone 15 i iPhone 15 Pro: pełne odliczanie

Dostępny jest także przycisk, który możesz kliknąć, aby dodać wydarzenie do swojego kalendarza, aby nie zapomnieć go obejrzeć. Ale nie miałeś zamiaru zapomnieć, prawda?

Pozostałą część strony dominuje obraz z zaproszenia, starannie wyrzeźbione logo Apple w kolorach czarnym, niebieskim, szarym, a nawet z nutami srebrzystego złota. Czarny, niebieski i szary prawdopodobnie nawiązują do kolorów iPhone’a 15 Pro, ale uważa się, że nie będzie złotego iPhone’a 15 Pro (co jest pierwszym przypadkiem, kiedy w ofercie nie ma złotego iPhone’a od premiery iPhone’a) X w 2018 r.).

READ  Rashid, postać DLC Street Fighter 6, została wydana 24 lipca

Na obrazie dominują jednak słabe plamki światła sączące się z logo. Gdyby była to powieść z niezwykłej serii „Mroczne materie” Philipa Pullmana, niczym nie przypominałaby bardziej pyłu, który w tajemniczy sposób wypełnia wszechświat.

Ponieważ tam nie mieszkamy, wirujące cząsteczki zdają się sugerować matową ramkę oczekiwaną dla iPhone’a 15 Pro. Zamiast błyszczącej ramki ze stali nierdzewnej, którą można było spotkać we flagowych telefonach Apple od czasów iPhone’a

Brakuje jednak jednej rzeczy. Apple zazwyczaj ma fajne animacje AR, które można oglądać na przykład na iPhonie. To świetna zabawa. Ale w tym roku nie ma ani jednego. Och w porządku. Animacja to rekompensuje.

Kolejny mały szczegół. Apple tworzy hashtag dla Twittera, czyli, jak to teraz mówimy, hasmoji dla

Postępuj zgodnie z tym – i jak realizowana jest dbałość o szczegóły? Logo Apple w kolorach idealnie pasujących do zaproszenia na stronę docelową. Więcej szczegółów, jak już je mamy.


Aktualizacja z 1 września. Teraz ustalono datę specjalnego wydarzenia, a data premiery ma przypadać na piątek, 22 września, i narastają spekulacje, dlaczego jest to tak ważne. Aha, i miejmy nadzieję, że są dobre wieści dotyczące iPhone’a 15 Pro Max.

Marka Gurmana z Bloomberga Skomentował, że tegoroczna premiera jest szczególnie ważna dla Apple, ponieważ „jego sprzedaż spadła Trzy kolejne kwartały Firma stoi w obliczu kruchego popytu na smartfony i inne urządzenia. Nowe produkty powinny pomóc przywrócić wzrost w okresie świątecznym, będącym okresem największej sprzedaży Apple w roku. Razem iPhone i Apple Watch generują większość przychodów technologicznego giganta.

Uważa się, że modele Apple Watch odnotują znaczny wzrost prędkości i chociaż Series 9 i Ultra będą w większości aktualizacjami, które świetnie wyglądają, pojawią się nowe kolory, w tym Ultra Black (który wygląda świetnie).

Jak zapewne zauważyliście, pojawiły się mocne pogłoski, że data premiery iPhone’a 15 Pro Max zostanie przesunięta. Uważa się, że jest to spowodowane złożonością konstrukcji ekskluzywnego obiektywu peryskopu Maxa. Zaufany analityk – powiedział Ming-Chi Kuo z TFI Securities Now„Rzeczywistość jest taka, że ​​iPhone 15 Pro Max rozpocznie masową wysyłkę w tym tygodniu”. Oznacza to, że nie należy z tym zwlekać – choć popyt może być nadal bardzo duży, nawet pomimo spodziewanego wzrostu cen.


Zaktualizowano 2 września. Z najnowszego dowodu wspomnianego powyżej wynika, że ​​Apple iPhone 15 Pro Max pojawi się w tym samym czasie, co inne objęte łapanką, a nie tak późno, jak się obawiano. Jeśli jednak tego właśnie chcesz, możesz spodziewać się wysokiego popytu i początkowo nieco ograniczonej podaży.

Jednak teraz krążą plotki, że w sprzedaży pojawi się piąty iPhone. W takim razie jaka jest data premiery tego?

Raport nabrał dużego rozmachu. Jednym z tych, którzy o tym dyskutowali, jest Majin Buuten coraz bardziej niezawodny przeciek.

Mówią: „Na podstawie informacji, które udało mi się uzyskać, widzimy zmiany w ofercie nowego iPhone’a 15. Możliwe, że Apple zaoferuje wersję o nazwie iPhone 15 Pro Max z 6 GB RAM i do 1 TB przestrzeni dyskowej oraz inną wersję o nazwie iPhone 15 Pro Max.” 15 Ultra ma 8 GB pamięci RAM, do 2 TB pamięci i znacznie lepsze funkcje aparatu niż zwykły Pro. Cena iPhone’a 15 Ultra może ulec ponownemu wzrostowi o około 100 dolarów.

to jest interesujące. Zanim przejdziemy dalej, myślę, że nie ma w tym ani krzty prawdy. Pięć telefonów, w tym jeden wariant najdroższego telefonu, wydaje się nieracjonalne i sprawi, że trudno będzie jednoznacznie opowiedzieć historię iPhone’a. Aby być uczciwym wobec Apple, są świetni w opowiadaniu jasnej historii.

Myślę, że Pro Max z 2 TB pamięci i ulepszoną pamięcią RAM z pewnością jest możliwy, ale asortyment byłby zaskakująco szeroki. Obecnie dostępnych jest osiem telefonów: cztery z serii iPhone 14, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 12 i iPhone SE. Przewiduję, że zobaczymy cztery modele iPhone’a 15, iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Plus, iPhone’a 13 (ale nie mini) i iPhone’a SE.

Ledwo napisałem jeszcze tę aktualizację Marka Gormana Z Bloomberg Share. W tweecie napisał: „Jest tylko jeden nowy, wysokiej klasy iPhone 6,7-calowy. W tym roku bez Pro Max i Ultra. Może w przyszłym roku tak jak pisałem w lutym.

Nawiasem mówiąc, jeśli stanie się to w przyszłym roku, spodziewam się, że asortyment będzie obejmował iPhone’a 16, iPhone’a 16 Pro, iPhone’a 16 Pro Max i iPhone’a Ultra (uwaga bez numeru). Ale teraz jesteśmy od tego bardzo dalecy.

A zatem odpowiadając na pytanie, kiedy dotrze iPhone 15 Ultra?

nigdy.