16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nintendo może zaktualizować Smash Bros.  Własne amiibo

Nintendo może zaktualizować Smash Bros. Własne amiibo

Obraz: Życie Nintendo

Linia amiibo Nintendo może nie jest już tak oblegana jak kiedyś, ale wciąż regularnie pojawiają się nowe figurki.

Mając to na uwadze, pojawiają się doniesienia o zaktualizowanych opakowaniach serii Super Smash Bros. Najlepsze amiibo od Nintendo. Informacja ta pochodzi od członka forum Famiboards, który udostępnił kilka zdjęć nowego wyglądu.

Spotkało się to z dużym zainteresowaniem w Internecie, ponieważ rzekomo „nie ma wzmianki” o Switchu ani innych kompatybilnych platformach z tyłu pudełka:

Użytkownik Famiboards Ajimi: „Pracuję w handlu detalicznym we Francji i dzisiaj otrzymaliśmy „nowe” amiibo Smash (jak dotąd Link, Luigi i DK). Są takie same jak poprzednio, ale tył pudełka jest inny, znacznie bardziej neutralny (brak zdjęć ) i żadnej wzmianki o grze lub konkretnym kontrolerze).”

Jak podkreślono Alerty amiibo W powyższym poście w mediach społecznościowych nowe pole po lewej stronie wskazuje teraz jedynie, jak używać amiibo z „kompatybilnym oprogramowaniem”, podczas gdy stare pudełko pokazywało już wszystkie kompatybilne platformy, a także pewne informacje o grze.

Pojawiły się już spekulacje, że Nintendo może „zabezpieczyć na przyszłość” swoją linię amiibo. Potencjalna aktualizacja może wynikać z wielu innych powodów i warto zauważyć, że Nintendo tak naprawdę nie sprzedaje już ani nie wspiera już konsol 3DS i Wii U – więc to również należy wziąć pod uwagę.