24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Notatki bliźniaków: Margot, Farmer, Louis

Notatki bliźniaków: Margot, Farmer, Louis

Dziś po południu Bliźniacy dokonali nabytku na wiosenny trening, przywożąc ich Manuela Margota Od Dodgersów. Prezes operacji baseballowych Derek Falvey powiedział reporterom, że dodanie praworęcznego zapolowego było głównym celem zespołu w ciągu ostatnich dwóch tygodni (Link za pośrednictwem Aarona Jalimana z The Athletic).

Chociaż Falvey nie wykluczył możliwości dalszych przejęć, zasugerował, że większość pozasezonowego procesu budowania zespołu została zakończona. „Realistycznie rzecz biorąc, biorąc pod uwagę lokalizację naszego zespołu, obecną strukturę składu i jego wygląd, oczywiście będziemy nadal monitorować, gdzie znajduje się nasz skład i jego stan. Ale to był dla nas główny cel w ciągu ostatniej chwili. Powiedziałbym, że są to w dużej mierze najważniejsze kwestie, ale pozostaniemy otwarci na temat różnych możliwości, które pojawią się po drodze.Lider operacji baseballowych powiedział (za pośrednictwem Gleemana).

Lista zasobów Ich zarobki szacuje się na 127 milionów dolarów, co jest zgodne z doniesieniami z początku sezonu poza sezonem, że celem firmy było wynagrodzenie w wysokości od 125 do 140 milionów dolarów. Margot dodaje za sobą ubezpieczenie Byrona Buxtona, który rok temu wraca na środkowy boisko po tym, jak kontuzja kolana ograniczyła go do pozycji wyznaczonego pałkarza. Dodaje także praworęczne uzupełnienie leworęcznych kopaczy rożnych Valner zmarł I Maks Kepler. Niedawno przywieziono bliźniaki Carlosa Santanę — atakującego na zmianę, który zwykle radzi sobie lepiej na prawej stronie — aby zrównoważyć skład, który rok temu był nieco lepszy w przypadku rzucania prawą ręką niż lewą ręką.

Zatrzymują także pracownika użyteczności publicznej uderzającego w prawo Kyle'a Farmera Na drugi sezon. Minnesota przejęła Farmera od The Reds zeszłej zimy. Miał dobry rok, występując w 120 meczach i osiągając wynik 0,256/0,317/0,408 w 11 home runach. Pomiędzy przeciętnym w lidze atakiem a umiejętnością radzenia sobie w dowolnym miejscu na boisku, Farmer jest dobrym graczem głębinowym. Jednak wysoka cena arbitrażowa doprowadziła do spekulacji, że zostanie sprzedany lub nie zostanie poddany przetargowi, zwłaszcza że Twins ogłosili wczesną zimą, że ograniczają wydatki w porównaniu z zeszłym rokiem.

READ  Przeniesienie Oakland Athletics do Las Vegas jest w ciągłym ruchu, ponieważ sesja legislatury stanu Nevada została przełożona

Farmer przyznał w ten weekend, że wątpi, czy wróci do Minnesoty (Link za pośrednictwem Bobby'ego Nightingale'a z Minneapolis Star Tribune). „Zawsze widziałem siebie tutaj, ale przy tych wszystkich plotkach handlowych i informacjach o przetargach myślałem, że mnie tu nie będzie. To działało dobrze– powiedział rolnik. Przyznał, że umowę wysłano dopiero pod koniec stycznia Jorge Polanco W Seattle jest pewien, że pozostanie z Bliźniakami.

Minnesota i Farmer zgodzili się na pensję w wysokości 6,05 miliona dolarów za jego ostatni sezon arbitrażowy. Prawdopodobnie otrzyma kwotę wykupu za 250 000 dolarów zamiast opcji wzajemnej o wartości 6,25 miliona dolarów i przyszłej zimy po raz pierwszy stanie się wolnym agentem. Rolnik powinien pełnić wielopozycyjną rolę podobną do tej, którą pełnił rok temu. Edwarda Juliana Wchodzi obok drugiej bazy Carlosa Correę, Royce’a Lewisa I Santana/Aleksiej Kiriłłow Razem na całym boisku.

Lewis pokazał talent, który zapewnił mu pierwszy wybór w klasyfikacji generalnej siedem lat temu. Trafił w 58 konkursach w sezonie zasadniczym o kalibrze 0,309/0,372/0,548 i w sześciu meczach play-off trafił cztery bramki. Jest ustawiony na pozycji startera na trzeciej bazie i wygląda jak fundament całej serii, o ile uda mu się zachować zdrowie po dwukrotnym zerwaniu więzadła krzyżowego przedniego w prawym kolanie.

Bliźniacy mają Lewisa pod kontrolą klubu przez kolejne pięć sezonów. W tym roku będzie grał za pensję w przybliżeniu minimalną i przyszłej zimy zakwalifikuje się do wczesnego arbitrażu jako zawodnik Super Two. Nie ma szczególnie pilnej potrzeby, aby Minnesota próbowała zamknąć go w długoterminowej umowie, co Lewis przyznał (Za pośrednictwem Dana Hayesa z The Athletic).

Chciałbym coś usłyszeć, ale nie sądzę, żeby teraz mogli to zrobić.Lewis powiedział o przedłużeniu. „Zwłaszcza biorąc pod uwagę niższe pensje i sprawy związane z telewizją, mają pewne sprawy finansowe, które muszą najpierw rozwiązać. Jestem ostatni na słupie totemu.„24-latek wskazał, że byłby otwarty, gdyby organizacja podjęła inicjatywy w zakresie rozszerzenia, ale bagatelizował wszelkie pilne potrzeby zabezpieczenia krótkoterminowych zysków. Lewis przyznał, że „Zdecydowanie bezpieczne finansowo„Po podpisaniu umowy o premię w wysokości 6,73 miliona dolarów po ukończeniu szkoły średniej.

READ  Manchester United vs Aston Villa - Raport z meczu piłki nożnej - 23 lipca 2022 r.

Jego cena wywoławcza za przedłużenie będzie rosła tylko tak długo, jak długo będzie zdrowy podczas sezonów arbitrażowych. Jednakże zrozumiałe jest, że Bliźniacy woleliby przeżyć cały rok przeciwko pitchingowi MLB (nie wspominając o uzyskaniu przejrzystości w sprawie umowy z lokalną telewizją), zanim poważnie zaangażują się w rozmowy. Falvey szeroko wypowiadał się na temat chęci rozważenia możliwości przedłużenia współpracy z młodymi zawodnikami zespołu, ale powiedział Hayesowi i innym reporterom, że Lewis skupia się na „(Upewniając się), że jest na boisku przez cały rok i (kontynuując) opiera się na tym, co już osiągnął w swojej karierze.