22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Brown C Nick Harris prawdopodobnie będzie wymagał operacji kolana pod koniec sezonu

Brown C Nick Harris prawdopodobnie będzie wymagał operacji kolana pod koniec sezonu

Wydaje się Cleveland Browns Center Nick Harris opuści rok po kontuzji kolana podczas piątkowego przedsezonowego meczu z Jacksonville Jaguarami.

Trener Kevin Stefansky rozmawiał z mediami w sobotę i powiedział, że „prawdopodobnie” Harris będzie potrzebował operacji kolana pod koniec sezonu, chociaż zespół otrzyma drugą opinię przed podjęciem jakichkolwiek decyzji.

Wydawało się, że prawe kolano Harrisa zrezygnowało z gry dopiero w drugiej partii. Próbował ją przeciążyć, ale nie był w stanie i musiał go przenieść. Miał rezonans magnetyczny w sobotę rano.

[Set, hut, hike! Create or join a fantasy football league now!]

A kto mógłby zastąpić Harrisa, mógł być znajomą twarzą. JC Tretter został zwolniony przez Browns w marcu, a Harris, który w drafcie na 2020 rok był kandydatem w piątej rundzie, miał go zastąpić. Ponieważ Tretter nie podpisał kontraktu z inną drużyną i nadal jest wolnym agentem, sprowadzenie go z powrotem do foldu może być najłatwiejszą opcją, ponieważ spędził pięć sezonów z Browns i jest już zaznajomiony z zespołem.

Środkowy Browns, Nick Harris, prawdopodobnie będzie musiał poddać się operacji pod koniec sezonu po kontuzji kolana podczas piątkowego meczu przedsezonowego z Jacksonville Jaguarami. (Zdjęcie: David Rosenblum / Icon Sportswire za pośrednictwem Getty Images)

READ  Ja Morant broni swojego utraconego spoczynku podczas drugiej gry wojowników Grizzlies