18 maja, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wyniki meczu Errola Spence Jr z Jordenisem Ogasem, podkreśla: „The Truth” łączy tytuły z TKO dziesiątej rundy

Wyniki meczu Errola Spence Jr z Jordenisem Ogasem, podkreśla: „The Truth” łączy tytuły z TKO dziesiątej rundy

ARLINGTON, Teksas – Po powrocie z 14-miesięcznej przerwy i operacji oderwanej siatkówki, zunifikowany mistrz Errol Spence Jr. wygłosił na Homecoming Saturday pełne oświadczenie o swoim miejscu w wadze półśredniej.

Spence (28-0, 22 KOs) rozszerzył swoją dominację jako potęga na 147 funtów, łącząc swoje tytuły WBC i IBF z pasem WBA Yordenisa Ugasa (27-5, 12 KOs) w ekscytującym biegu TKO w 10. rundzie w AT&T Electric Stadion w Arlington w Teksasie.

Pochodzący z sąsiedniego DeSoto, 32-latek wymieniał potężne strzały z bliskiej odległości, chcąc złożyć oświadczenie przeciwko dzielnemu Ogasowi, który zachwiał Spence w szóstej rundzie serią strzałów, które trzepotały jego językiem. Trzeba przyznać, że Spence nigdy nie upadł i nadal wyłupiał prawe oko Ogasowi, zmuszając sędziego Lawrence’a Cole’a do przerwania walki o 1:44 dziesiątej rundy za radą przywódcy.

Spence, który wcześniej miał za sobą trudne cięcia wagi do 147 funtów, po raz pierwszy zatrudnił dietetyka i wydawał się być w najlepszej formie w swojej karierze.

„Nie miałem absolutnie żadnych wątpliwości” – powiedział Spence – „Wierzę w siebie w 100% i trenowałem w 100%”. „Nie chciałem walczyć z seterem lub kimś, kogo wiedziałem, że mógłbym pokonać. Chciałem kogoś, kto wydobyłby ze mnie to, co najlepsze, a Ojas to zrobił.

„Dietetyk bardzo mi pomógł. Schudłem i wykonali świetną robotę. To była tylko moja praca na siłowni. Czułem, że mój czas się skończył. [early in his return] Ale pracowałem dalej. Myślę, że to z powodu długiej przerwy i byłem bardzo podekscytowany wejściem na ring i zwiększeniem tempa.

Nie masz dość boksu i mieszanych sztuk walki? Zdobądź najnowsze informacje o sportach walki z dwóch najlepszych sportów w branży. Subskrybuj Morning Kombat z Lukiem Thomasem i Brianem Campbellem Aby uzyskać najlepszą dogłębną analizę i wiadomości, w tym Spence vs. Ugas na żywo z Arlington w Teksasie na zakończenie wydarzenia poniżej.

Według ShoStats Spence, który cały czas walczył z upartą determinacją, pchając w szalonym tempie, pokonał Ogasa przewagą 216 do 96. Oddał również 40% swoich potężnych strzałów.

READ  Trenerka koszykówki kobiet Rutgers Hall of Fame C-Vivien Stringer ogłasza przejście na emeryturę po 50 sezonach

Po zwycięstwie, w dwunastym pojedynku o tytuł mistrza zjednoczenia w historii wagi półśredniej, Spence nie zawahał się ogłosić swojego pragnienia Niekwestionowany mistrz WBO Terrence Crawford.

„Wszyscy wiedzą, kogo chcę w następnej kolejności, chcę być następnym Terrence’em Crawfordem” – powiedział Spence. „To jest walka, której chcę.”

Ojas, 35-letni obywatel Kuby, przejął rolę Spence’a zeszłej jesieni i zdenerwował Manny’ego Pacquiao, ale nie będzie w tym żadnych trofeów pomimo energicznych wysiłków w szóstej rundzie. Ustnik wysunięty. Spence oderwał wzrok od piłki i zjadł dwa kolejne ciosy po tym, jak Ogas złapał go i wysłał na zwijanie lin.

„Myślałem, że sędzia powiedział stop, więc przestałem” – powiedział Spence. „Myślę, że uderzył mnie trzema lub czterema strzałami. Musisz się chronić przez cały czas, a ja nie”.

Cole całkowicie wstrzymał kontrowersyjną procedurę, gdy Ojas zaczął ją nalewać w nadziei, że zostanie znokautowany, aby dać Spence szansę na oczyszczenie języka.

Nigdy nie odpadł jako zawodowiec, Spence nadal naciskał do przodu i opuszczał Ojas, który był w dużej mierze ograniczony do jednego uderzenia na raz. Zmusił Ugasa do strzelania z bliskiej odległości i kontynuował cięcie, aż obrzęk w prawym oku Ugasa stał się poważnym problemem.

CBS Sports było z tobą przez całą sobotnią noc, więc koniecznie zapoznaj się z wynikami na żywo i skrótami poniżej.

Spence vs Ogas walka na karty, szanse

  • Errol Spence, Jr. (c) Dave. Jordenes Ugas przez TKO 10. rundy (przystanek lekarza)
  • Isaac Cruz pok. Yuurikis Gamboa przez TKO z piątej rundy
  • Jose Valenzuela Pok. Francisco Vargas przez nokaut w pierwszej rundzie
  • Cody Crowley pokonany. Josecito Lopeza przez jednogłośną decyzję (98-91, 98-91, 99-90)
  • Eimantas Stanionis pok. Radhaba Putajewa przez podział (116-111, 117-110, 113-114)
  • Brandona Lee Dave’a. Zachary Ochoa jednogłośną decyzją (99-91, 99-91, 98-92)
READ  Ostatni mecz u siebie trenera K: UNC zmienia finał Mike'a Krzyewskiego w Cameron Indoor we własne święto

Wydatki kontra Karta wyników Ugas, relacja na żywo

Spacja (c) 10 10 9 10 10 9 10 10 10 TKO 88
Ojas (C) 9 9 10 9 9 10 9 9 9 83