22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

“A Strange Loop” was among the nominees for best new musical. It stars Jaquel Spivey, center, as Usher, a Broadway usher.

Nominacje do nagród Tony 2022: Aktualizacje na żywo i aktualności

kredyt…Sarah Krulwich/The New York Times

W poniedziałek rano Patti Lupone otrzymała swoją ósmą nominację dla Tony’ego, w uznaniu za rolę Joan, Who Brings Down a House? – Z niszczycielskim hymnem „The Ladies Who Lunch” w Stephen Sondheim i George Forth „Spółka. Płeć Mariana Elliotta odwróciła się Ożyw przedstawieniez udziałem Katrina Link, i otwarto w grudniu po długim opóźnieniu pandemii.

Jak stworzyłeś własną piosenkę? „Kiedy trenowałam z Marianne, zobaczyłam krzesełko i powiedziałam: „Nie będę mogła zejść z tego krzesełka i wrócić” – powiedziała o reżyserze. Po prostu siedzę tutaj. I tego właśnie chciała Marianne”.

Kontynuowała: „Chodzi o reżyserię. Jeśli masz dobrego reżysera, twoja interpretacja staje się unikalna dla ciebie. I nie naśladujesz nikogo innego”.

Przemawiając ze swojego mieszkania w Nowym Jorku, poświęciła czas na uhonorowanie innych gwiazd („Katrina Link łączy nasze produkcje, jest taką wspaniałą główną damą”) oraz publiczności, która przychodzi do The Company: „Oni są niezwykle szanowani Mają założone maski i żadne telefony nie gasną.” Poniżej zredagowane fragmenty rozmowy.

Czy to będzie? Nominowany do Tony Czy kiedykolwiek się zestarzałeś?

To coś, do czego aspirujemy jako aktorzy. Bo to afirmacja naszej pracy. Więc nie, to się nie starzeje. Jak się czuje ta osoba? Nie wiem. właśnie się obudziłem. to wspaniałe uczucie. To była podróż – łamiąca serce, zagmatwana, zabawna. Łamie serce z powodu COVID, blokady i wpływu, jaki wywarł na nas wszystkich.

Kiedy wróciliśmy na pierwszą próbę, wszyscy byli szorstcy. Byliśmy odurzeni, przestraszeni, nie byliśmy pewni, czy będziemy trenować, występować i znowu się zamykać. [The “Company” revival was in previews when Broadway shut down in March 2020.] Ale to jedna z najbardziej niezwykłych firm, w jakich kiedykolwiek pracowałem, ponieważ wszyscy są profesjonalistami. Brak dzieci na wystawie. W serialu nie ma pierwszego razu. To są doświadczeni wykonawcy. I związaliśmy się jako istoty ludzkie, uświadamiając sobie nawzajem, że wszyscy czuliśmy to samo.

READ  Bebe Rexha została uderzona telefonem komórkowym w twarz na scenie i upadła na kolana z bólu

Kim jest Joanna?

Jest nieszczęśliwą wschodnią damą. Jest kobietą jedzącą obiad. Nie należę do tej kategorii. Jestem z klasy średniej, Long Island, pracujący rodzice, nigdy nie mam dość pieniędzy. Pewnego dnia, zanim pomyślałem o Joanne, poszedłem do niego Dom Steve’a w Connecticut Z moim dyrektorem muzycznym, ponieważ ktoś chciał, żebym zaśpiewała „The Ladies Who Lunch”, a ja chciałam jego aprobaty, wskazówek i opinii. W końcu powiedział: „Nie sądziłem, że zrozumiesz piosenkę”. Ale myślę, że wszyscy jesteśmy ludźmi. A słowa są bardzo jasne. Więc kim ona jest moim zdaniem? Myślę, że jest zamożną, zgryźliwą, nieszczęśliwą kobietą, która swoje wady maskuje zjadliwym poczuciem humoru.

Stephen Sondim Zmarł w listopadzie, dwa tygodnie przed otwarciem. Czy to się zmieniło?

To jest ciężkie. W nocy, kiedy dowiedzieliśmy się, że zmarł, zapytałem: „Kto mnie ulepszy?” Nie sądzę, że istnieje ktoś tak trudny, złożony i surowy jak Steve. Steve mnie ulepszył. Za każdym razem, gdy byłem w roli, robiło się to lepszym. To menedżer zadań, jest najlepszy. Wiem, że to brzmi głupio, ale im dłużej go nie ma z nami, tym bardziej za nim tęsknię.

Jakie to uczucie wiedzieć, że twoje gwiazdy mogą w każdej chwili wyjść z Covid-19 i że możesz być za granicą?

Byliśmy z nami od pierwszego dnia próby. Zostali bardzo dobrze wyszkoleni. Mieliśmy moment, w którym naprawdę był tym, kto jest pierwszy. Na scenie było więcej uczniów niż zasad. I miej włączone światła. Kontynuuj program. To niezwykła grupa utalentowanych osób, które znają się na swojej pracy. To po prostu niewiarygodne rzeczy. Zasługują na swoją własną nagrodę Tony. Naprawdę. Kiedy byłem za granicą, nie wiem, co się stało. Ale mam naprawdę dobre okładki. Chodzi o to, czy bierzesz odpowiedzialność? I ci ludzie to zrobili.

READ  Taylor Swift reaguje na cover Ryana Goslinga „All Too Well” w „SNL”