3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Anne Hathaway i inne kobiety mówią, że wystarczy hejterom

Anne Hathaway i inne kobiety mówią, że wystarczy hejterom

Niektóre momenty popkultury, z wiekiem, coraz częściej doświadczają napadów masowego szaleństwa. Dlaczego wszyscy nienawidzili Anne Hathaway tyle lat temu? Około 2013 roku, pomimo zdobycia wielu nagród za rolę w Les Miserables, wydawało się, że aktorka nie mogła się nacieszyć. Chociaż nie było skandalu ani jawnego obraźliwego zachowania, była „Gwiazda, którą kochamy nienawidzićZły rodzaj dzieciaka teatralnego?Rodzaj osoby, która w niewytłumaczalny sposób denerwuje ludzi. ”

Od tego czasu krytyka prawie zniknęła ze świadomości publicznej, sen o hollywoodzkiej gorączce, którego połowa ludzi nie pamięta tak jak wszyscy inni. Szorstki na Taylor Swift za pisanie o swoich przyjaciołach Albo ten koncert z 2009 roku, kiedy wszyscy się wstydzą Jessica Simpson.

Nie zapomniała jednak o Hathaway i nie tylko ona przypomina ludziom, że ostra krytyka celebrytów – lukratywna i owocna rozrywka Hollywood – nie jest już tak modna jak kiedyś.

Na imprezie Elle 2022 Kobiety w Hollywood w tym tygodniu, Hathway skomentował Na starej Hathat z bolesną intymnością, mówiąc, że zewnętrzna nienawiść zwiększyła jej wewnętrzną nienawiść do siebie.

„Kiedy ból, który sobie zadajesz, nagle nabrzmiewa, to jest rzecz” – powiedziała. Doświadczenie nauczyło ją, by nie „zajmować miejsca” dla takiego języka, dla siebie lub kogokolwiek innego. Zachęcała również innych, aby zrobili to samo.

„Możesz osądzać zachowanie. Możesz je wybaczyć lub nie”, powiedziała. „Ale nie masz prawa osądzać – a zwłaszcza nie nienawidzić – osoby, która istnieje”.

Dyskusja Hathaway na temat zdrowia psychicznego zwraca uwagę na stosunkowo nowy dodatek do rozmowy. Gwiazdy od jakiegoś czasu wypowiadają się przeciwko zastraszaniu, ale widzieliśmy to dopiero w ciągu ostatnich kilku lat Wiele dyskusji o tym, jak sława wpływa na ich zdrowie psychiczne.

W swoim nowym pamiętniku „Making a Scene” aktorka Constance Wu pisze o swojej walce ze swoją tożsamością, równoważąc swoją postać z osobą, którą uważała, że ​​powinna być w rozrywce.

READ  „Avatar 2” otwiera się teraz po wyśledzeniu z 57,1 milionami dolarów - The Hollywood Reporter

„Piszę o tym, że chcę być fajną dziewczyną po dwudziestce, nie chcąc robić sceny” Powiedziałem Shondalandowi. „Ponieważ myślałem, że dzięki temu będę fajny, sympatyczny i wartościowy. Ale to nie działa, ponieważ nie jest oryginalne”.

Wu pisze również o molestowaniu seksualnym, którego doświadczyła w sitcomie „Fresh Off the Boat”.

„Znosiłam całe to molestowanie seksualne, zastraszanie i nadużycia w ciągu pierwszych dwóch lat serialu, ale kiedy odniosło sukces, nie rozmawiałam już z osobą, która mnie molestowała i byłam w stanie kontynuować moją pracę zawodowo a nawet szczęśliwie” – mówi. „Więc myślałem, że sobie z tym poradziłem. Ale zdałem sobie sprawę, że nadużycia i stłumione uczucia nie znikają tylko dlatego, że tego chcesz.”

Chociaż szczegóły bycia celebrytą mogą zniechęcać większość ludzi, przepracowanie traumy i radzenie sobie ze szkodliwymi oczekiwaniami to uniwersalne doświadczenia. Omawiając te kwestie bezpośrednio, kobiety takie jak Hathaway i Wu sygnalizują drastyczną zmianę w kulturze celebrytów.

Oczywiście okrutne plotki z celebrytami to nie tylko ulubiona rozrywka fanów. To lukratywny trybik w hollywoodzkiej machinie. Całe franczyzy, takie jak seria Bravo Real Housewives, opierają się na sporcie polegającym na rywalizowaniu kobiet zarówno w prawdziwych, jak i wyimaginowanych zawodach. Ale w ten sam sposób, w jaki niektóre gwiazdy zasłaniają prawdziwe skutki zastraszania i krytyki, inne zbliżają te tradycje do korzeni.

Hailey Bieber i Selena Gomez z powodzeniem rozwiały napływające plotki i nienawiść, pozując razem na Gali Muzealnej Akademii w 2022 roku.

Media społecznościowe ostatnio trochę się załamały, gdy Selena Gomez i Hailey Bieber się kołysały Po raz pierwszy pozowali razem na Gali Muzealnej Akademii. Dla osób spoza kręgu plotek z Hollywood nie oznacza to absolutnie nic. Ale dla wtajemniczonych — tych, którzy wiedzą, że Gomez jest długoletnim byłym męża Biebera, Justina Biebera, ten moment był bliski kultowego.

dwie kobiety Długo przeciwko sobie przez fanów, z Gomezem przedstawionym jako ten, który uciekł, a Bieberem jako drugą najlepszą żoną gwałciciela. Obaj używali swojej platformy do ostrzegania przed nienawiścią i nękaniem w Internecie, ale spór proxy napędzany przez ich fanów był nieugięty.

READ  Sukcesja pozostawiła brzydki ruch Logana Roya we własnej obsadzie

Więc oglądanie ich razem było tak ogromne, jak robienie zdjęć, powiedzmy, Jennifer Aniston i Angelina Jolie Mogło to być na początku XXI wieku, kiedy wszyscy byli „Team Aniston” lub „Team Jolie” po poprzednim rozwodzie z Bradem Pittem.

W obecnym środowisku medialnym nie jest niczym niezwykłym, że znane kobiety okazują sobie solidarność lub radzą sobie ze szkodliwymi skutkami sławy. Niezwykłe jest to, że fani są bardzo chętni i otwarci na te zmiany.

Komentarze do fotografa Post na Instagramie Tyrella Hamptona dla Gomeza i Biebera Narysuj jasny obraz tego:

„Czy tak czuje się pokój na świecie?”

„Wszyscy tak bardzo chcą, żeby się nienawidzili, i dlaczego?”

„Jestem z nich dumny”.

Nie różnią się od Reakcje w mediach społecznościowych To nastąpiło po ostatnich komentarzach Hathawaya.

„Dlaczego wszyscy nienawidzą Anne Hathaway bez powodu?”

„Byli po prostu hejterami”.

Ujawnienie gwiazdom, jak okrutne mogą być plotki o celebrytach, to jedno. Zbyt często widzimy fanów słuchających i zgadzających się, kwestionujących swoją rolę w tych obsesjach. Obie strony ekranu wspólnie szukają bardziej pozytywnego związku ze sławą.