1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gracz Starfield w zabawny sposób przerywa wprowadzenie Brogana granatem w odpowiednim momencie

Gracz Starfield w zabawny sposób przerywa wprowadzenie Brogana granatem w odpowiednim momencie

opublikowany: 2023-09-03T10:07:32

Zaktualizowano: 2023-09-03T10:07:47

Jeden z graczy Starfield zdołał przerwać przemowę Brogana dobrze wycelowanym granatem, przezabawnie odcinając Brogana od sieci.

Starfield, najnowsza kosmiczna gra RPG stworzona przez Bethesdę, została oficjalnie wydana 5 września, ale gracze we wczesnym dostępie mogli już cieszyć się wyjątkowymi interakcjami.

W trakcie samouczka Starfield spotkasz Kapitana Karmazynowej Floty Brogana, którego możesz zabić lub spróbować z nim porozmawiać.

Ale jeden z graczy nawet nie pozwolił Broganowi mówić przez dwie sekundy, zanim granat eksplodował i rozpoczęła się walka.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Brak szacunku dla poradnika Brogana Starfielda

Na Twitterze pojawił się klip przedstawiający użytkownika pokazującego jego zaskakującą rozmowę z Broganem. AaronBaileyArt opisał to spotkanie jako „dosłownie najzabawniejszą rzecz” w dotychczasowej grze.

Film pokazuje Pirat Brogan czekający na gracza, gdy ten wyjdzie z wejścia. AaronBaileyArt natychmiast rzucił granat, widząc trzech kosmicznych piratów w czerwonych kombinezonach.

Zarejestruj darmowe konto Dexerto i zyskaj:

Tryb reklamowy lekki|Tryb ciemny|Oferty na gry, telewizję, filmy i technologię

Ale kiedy granat wznosi się nad głową Brogana, zaczyna się scena. Rozgrywka jest wzmocniona na twarzy Brogana, gdy zaczyna mówić. Chociaż Brogan mógł tylko powiedzieć: „Chyba żartujesz”, zanim granat eksplodował za nim.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Starfield natychmiast zaczyna strzelać do Brogana, który jest wyraźnie zszokowany i zły, że mu przerwano.

Chociaż premiera gry doprowadziła do wielu takich zabawnych momentów, kilka kontrowersyjnych wniosków z recenzji sprawiło, że gracze zaczęli się zastanawiać, czy Starfield to rzeczywiście materiał na grę roku.

Starfield to prawdopodobnie największa gra roku 2023. Bądź na bieżąco z Dexerto, aby uzyskać więcej zabawnych reakcji, takich jak ta.

READ  Recenzja iOS 16: Apple odblokowuje ekran blokady