28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Niespodzianka: Sekretny odcinek Blueya rozprzestrzenia się po całym świecie wśród paniki związanej z zakończeniem kreskówki |  niebieskawy

Niespodzianka: Sekretny odcinek Blueya rozprzestrzenia się po całym świecie wśród paniki związanej z zakończeniem kreskówki | niebieskawy

Tajny odcinek Bluey, który był ukryty przed programami telewizyjnymi i serwisami streamingowymi na całym świecie, został nagle usunięty w obliczu szerszej paniki wśród rodziców, że popularna kreskówka dobiega końca.

Nagrodzony nagrodą Emmy australijski serial animowany, który w ubiegłym roku był drugim najczęściej oglądanym serialem w USA, opowiada o szczeniaku o imieniu Bluey i jego rodzinie Heelers. W niedzielny poranek czasu australijskiego wyemitowano nowy odcinek zatytułowany „The Surprise”, w którym Bluey i jej siostra Bingo zmuszają ojca do grania z nimi w dwie różne gry jednocześnie.

Stacja ABC, która nadaje program w Australii, błędnie umieściła w swoich przewodnikach telewizyjnych powtórkę wcześniejszego odcinka Bluey.

Libby Doherty, dyrektorka ds. dzieci i rodzin w ABC, powiedziała The Guardian, że odcinek utrzymywano w tajemnicy, aby zaskoczyć widzów.

„Znakiem rozpoznawczym Bluey jest to, że zawsze zaskakuje, a my lubimy robić rzeczy inaczej, aby fani myśleli” – powiedziała. „Naszym celem było, aby fani obudzili się o 8:00 w niedzielnym programie ABC Kids i byli zaskoczeni zupełnie nowym odcinkiem”.

Niespodzianka była emitowana jednocześnie w Wielkiej Brytanii w CBeebies i była zapowiadana jako program zatytułowany Something Special. Można go teraz oglądać w ABC iView w Australii oraz Disney+ w Wielkiej Brytanii i USA.

Sekretny odcinek pojawia się tydzień po 28-minutowym odcinku, cztery razy dłuższym niż zwykły odcinek Bluey, który jest emitowany na całym świecie. W odcinku zatytułowanym „The Sign” rodzina Hellerów wystawiła swój dom na sprzedaż, co wydaje się budzić konsternację wśród rodziców i dziennikarzy.

„Czy to koniec Bluey? Rodzice martwią się sprzedażą rysunkowego domu Przeczytaj nagłówek w brytyjskiej gazecie The TimesPodjął decyzję marketingową o umieszczeniu domu Heelerów na sprzedaż na łamach Sydney Morning Herald poświęconych nieruchomościom jako znak końca.

Ale producent Bluey Sam Moore Opowiedział o tym programowi BBC Today Że serial na pewno wróci po śladzie.

READ  W reality show „Squid Game” wezwano medyków do zamrożonych graczy
Pomiń poprzednią promocję newslettera

„Nie, to nie koniec dla Bluey. Jestem pewna, że ​​mamy dla ciebie wiele niespodzianek” – powiedziała. „Mamy w zanadrzu więcej i myślimy o tym, co będzie dalej”.

Zapytany, czy 28-minutowy odcinek toruje drogę dłuższemu filmowi o Blueyu, twórca serialu Joe Broom powiedział The Guardian: „Podoba mi się pomysł zrobienia czegoś dłuższego, więc zobaczymy, jak to wyjdzie. Może film, który wie? To dobry sposób na sprawdzenie sytuacji.

Bluey jest nadawany w ponad 60 krajach. W zeszłym roku na platformie Disney+ w USA transmitowano go przez ponad 20 miliardów minut, co stanowi prawie jedną trzecią wszystkich programów telewizyjnych oglądanych na urządzeniach do transmisji strumieniowej.