28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bethenny Frankel ogłasza śmierć matki, składa szczery hołd

Bethenny Frankel ogłasza śmierć matki, składa szczery hołd

Bethenny Frankel


Brutalnie szczery hołd złożony mojej matce…

Zrobiłeś wszystko, co mogłeś


Bethenny FrankelZmarła jej matka… i umieściła w swojej pamięci kilka zdjęć, szczerze oceniając rodzicielstwo swojej matki.

Była gwiazda „Prawdziwych gospodyń domowych Nowego Jorku” udostępniła kilka uroczych zdjęć przedstawiających jej mamę, Bernadetaktóra twierdzi, że zmarła na raka płuc, zanim zagłębiła się w szczegóły swoich skomplikowanych uczuć do matki.

To bardzo długa analiza… ale BF podsumowała ją znacznie powyżej – mówiąc, że jej matka poradziła sobie z własnymi demonami, podczas gdy Bernadette dodała, że ​​Bethenny musiała wcześnie uciec z domu, w którym stosowano przemoc.

Bethenny opisuje swoją matkę jako zabawną, erudycyjną i mądrą… po czym stwierdziła, że ​​po prostu nie nadawała się na matkę i nie lubiła tej odpowiedzialności.

Tak naprawdę Bethenny twierdzi, że naprawienie więzi z matką zaczęła dopiero po urodzeniu córki Mózgobecnie 13-letnia, nieustannie nalegała, aby spotkać się ze swoją babcią… i przyznaje, że jest wdzięczna, że ​​znaleźli czas na pracę nad swoim związkiem.

Frankel kończy pozytywnie… mówiąc, że pomimo wszystkiego, przez co przeszły, uważa swoją matkę za rodzinę, i zachęca innych, aby skontaktowali się z przyjaciółmi i rodziną, z którymi byli w separacji.

Każdy, kto śledził karierę Bethenny, wie, co czuła do swojej matki. Opowiedziała o ich związku w artykule z okładki People z 2010 roku… mówiąc: „Było wiele zniszczeń: nadużywanie alkoholu, zaburzenia odżywiania, brutalne bójki”.

Wydaje się, że Bethenny odkłada wiele rzeczy na bok teraz, gdy jej matki nie ma… jednocześnie nie zmiękczając zbytnio ich relacji.

Według doniesień Bernadette miała 73 lata.

uciąćREAD  Josh Radnor: Gwiazda „Jak poznałem waszą matkę” jest żonaty