24 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

David Beckham pozwał Marka Wahlberga na 10 milionów dolarów w związku z jego umową trenerską z F45

David Beckham pozwał Marka Wahlberga na 10 milionów dolarów w związku z jego umową trenerską z F45

Sport i rozrywka

David Beckham pozwał Marka Wahlberga za rzekome straty po nieudanej umowie dotyczącej znaku towarowego z F45 Training, w której hollywoodzki gwiazdor ma 36% udziałów i jest dyrektorem ds. znaków towarowych.

Firma gwiazdy futbolu, DB Ventures, twierdzi, że Beckham został oszukany przez Wahlberga. Według słońca.

Beckham twierdzi, że stracił z kieszeni 10 milionów dolarów, gdy dostał jedynie akcje obiecane legendarnemu piłkarzowi po gwałtownym spadku cen akcji.

David Beckham złożył pozew przeciwko Markowi Wahlbergowi w związku z umową o szkoleniu na F45, którą zawarł z aktorem. Obrazy Getty’ego

Pozywa także firmę inwestycyjną Wahlberga – Mark Wahlberg Investment Group – wraz z założycielami F45 Adamem Gilchristem i Robem Deutschem, którzy założyli firmę w 2012 roku w Australii.

48-letnia gwiazda futbolu z Anglii zgodziła się zostać globalnym ambasadorem F45 – sieci centrów fitness z lokalizacjami w 60 krajach, w tym w USA, które „oferują innowacyjne, intensywne, szybkie, zabawne i dające rezultaty funkcjonalne treningi grupowe. ” -Płatny – Kiedy przeprowadził się do Los Angeles.

Beckham pojawił się w kilku postach F45 w mediach społecznościowych promujących markę, ale posty te zostały już usunięte.

Wahlberg i jego współoskarżeni zwracają się do sędziego o oddalenie sprawy i stwierdzenie, że zarzuty dotyczące „oszukańczego zachowania” są bezpodstawne.

We wniosku o oddalenie stanowiska twierdzili, że Beckham obciąża wszystkich oprócz siebie.

„NSA 209 stron, 610 paragrafów [complaint] „Próbuje sowicie zrekompensować braki w zasługach” – czytamy w części wniosku, według The Sun.

Mark Wahlberg
Mark Wahlberg jest dyrektorem ds. marki w firmie F45 Training. Obrazy Getty’ego

Beckham i Wahlberg podobno zaprzyjaźnili się po tym, jak była gwiazda Manchesteru United i LA Galaxy przeprowadziła się do tej samej dzielnicy Los Angeles w 2007 roku.

Wahlberg kupił mniejszościowe udziały w F45 za pośrednictwem swojej firmy inwestycyjnej wraz z FOD Capital w 2019 roku.

Beckham po raz pierwszy próbował złożyć pozew wraz z dyrektorem generalnym LIV Golf Gregiem Normanem, który miał własny problem z F45, w 2022 roku w sądzie w Kalifornii, ale sędzia orzekł, że muszą złożyć osobne pozwy.

READ  Zwiastun Dasvi zawiera wzmiankę o Deepika Padukone. Oto jak zareagowała aktorka

F45 ogłosił partnerstwo z Beckhamem w 2021 roku i – poinformował Beckham w oświadczeniu W tamtym czasie wciągnął go w to Wahlberg.

„Jestem fanem serii F45 i modelu szkoleniowego, odkąd przedstawił mnie mój przyjaciel Mark Wahlberg” – powiedział Beckham.

Załaduj więcej…
https://nypost.com/2024/04/21/sports/david-beckham-suing-mark-wahlberg-for-10-million-over-f45-training-deal/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site 20% przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania