12 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Niektórzy właściciele Pixela 6 twierdzą, że przywrócenie ustawień fabrycznych spowodowało uszkodzenie ich telefonów

Niektórzy właściciele Pixela 6 twierdzą, że przywrócenie ustawień fabrycznych spowodowało uszkodzenie ich telefonów

Niektóre osoby zgłaszały, że ich telefony Pixel 6, 6 Pro i 6A pozostały uszkodzone po przywróceniu ustawień fabrycznych. Firma Google jest świadoma problemu i bada go. Według komentarza Od członka forum pomocy technicznej Pixela Program Ekspertów Produktowych.

„Nie można załadować systemu Android. Twoje dane mogą być uszkodzone. Jeśli ten komunikat będzie nadal wyświetlany, może być konieczne przywrócenie danych fabrycznych i usunięcie wszystkich danych użytkownika przechowywanych na tym urządzeniu.

Telefon oferuje opcję ponownej próby, która według komunikatu kończy się niepowodzeniem, lub ponownej próby przywrócenia ustawień fabrycznych, ale podczas skanowania pojawia się osobny błąd informujący, że w telefonie brakuje pliku o nazwie tune2fs, który prawdopodobnie odnosi się do uniksowego narzędzia wiersza poleceń używanego do ustawić parametry systemu plików.

Obraz komunikatu o błędzie z forów pomocy Pixela.
Obraz: Forum pomocy Pixela

Niektóre osoby zgłosiły, że zauważyły ​​ten problem Po aktualizować Ich telefony, ale skargi wydają się wynikać z przywracania ustawień fabrycznych, a nie konkretnej aktualizacji oprogramowania. Na Redditorze zebrano skargi dotyczące tego problemu na wszystkich trzech telefonach Pixel 6, a niektórzy, którzy go wypróbowali, twierdzą, że… Nie można przywrócić telefonu Korzystanie z Google Oficjalne narzędzia Aby to zrobić.

Firma Google nie odpowiedziała natychmiast na naszą prośbę o komentarz.

READ  Czy musisz wybierać obiekty ze zdjęć? Która część dokładnie to robi