24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nie ma żadnych gwarancji co do przyszłości Pete'a Alonso w Mets

Nie ma żadnych gwarancji co do przyszłości Pete'a Alonso w Mets

Johna Heymana

MLB

Ulica Portowa. Lucy: Miałem przyjemność oglądać Pete'a Alonso grającego w baseball przez ostatnie pięć lat.

Z przyjemnością patrzyliśmy, jak od czasu wejścia do ligi MLB trafia więcej home runów niż ktokolwiek inny, znacząco poprawia obronę, konsekwentnie gra mocno przy piłce i osiąga tę niezwykle rzadką postawę z lunchem, która pozwoliła mu na rozegranie 157 występów na boisku rok.

Fani Metsa, śmiało, cieszcie się szóstym sezonem Alonso jako wolny agent w Queens, ponieważ nie ma gwarancji, że będzie siódmy sezon. Nie będę żył jego kadencji, bo to definitywny koniec Alonso. Ale fani muszą się przygotować.

Innymi słowy: ciesz się nim, póki trwa.

Z Metsami wiąże się kilka istotnych czynników, które z łatwością mogą utrzymać Alonso w barwach pomarańczowej i niebieskiej (więcej o nich poniżej). Ale spójrzmy prawdzie w oczy, z pewnością jest to bardzo wyraźna możliwość dla Alonso.

Pierwszego dnia na obozie Metsów Alonso powiedział wiele miłych rzeczy o Metsach, ich fanach i Nowym Jorku. Ale nie powiedział, że jest podekscytowany (moje nowe ulubione słowo w baseballu, dzięki Aaron Boone) pobytem w Met.

Oj, miał szansę.

Alonso powiedział, że zdecydowanie „wyobraża sobie” siebie jako „martwego za życie”. Nie powiedział jednak, że niczego nie pragnie bardziej niż pozostania na zawsze.

Pete Alonso podczas wiosennych treningów ćwiczy odbijanie na żywo. Corey Sipkin dla „New York Post”.

Być może nie chce zdradzać swoich prawdziwych uczuć, aby pomóc kierownictwu w ewentualnych długoterminowych negocjacjach, a przy okazji żadna ze stron nie zainicjowała niczego poza roczną umową o wartości 20,5 miliona dolarów, którą osiągnęła w celu uniknięcia arbitrażu. usłyszał. Ale nie sądzę, że to jest jedyny powód.

Nawet jeśli tego nie powiedział, może mógłby wyobrazić sobie siebie także gdzie indziej.

READ  Boston Marathon 2022: Wyniki na żywo i aktualizacje

Pete ma rację, mówiąc, że kocha Nowy Jork i uwielbia być martwy. Ale jak wiele gwiazd, jest także wolnym agentem o długich oczach, mówią jego dawni koledzy z drużyny. Co oznacza, ośmielę się to powiedzieć, że może odejść.

Mówią, że chce dostać to, na co zasługuje. Mówią, że nie ma nic przeciwko rozglądaniu się, co nie znaczy, że jest w tym coś złego.

Alonso powiedział wiele miłych rzeczy o Metsach. Ale to, co robi, jest również ważne.

Alonso zmienił agentów, aby zatrudnić Scotta Borasa, który jest znany z maksymalizacji zysków wolnych agentów. I nie oszukujmy się, nawet zanim podpisał kontrakt z Borasem, Alonso zmieniał się z roku na rok. Wykazał niewielkie zainteresowanie długoterminowym przedłużeniem.

Oczywiście Alonso mógłby zostać w Queens. Po prostu na to nie liczę.

Pete Alonso rozpoczyna swój ostatni rok w Mets. Corey Sipkin dla „New York Post”.

Nie ma powodu sądzić, że nie będzie przynajmniej wolnym agentem i nie ma powodu sądzić, że nie będzie miał wiele do zaoferowania.

Słyszeliśmy o Cubs takich jak Alonso i wiemy również, że nie zrobili prawie nic, aby wzmocnić swoją ofensywę.

Giants mogłoby mieć sens, gdyby mógł cieszyć się lipcowym ogrodem i zimą dzbanami.

Cardinals mogą odnieść sukces, zwłaszcza jeśli nie uda im się zatrzymać swojego bezgwiazdowego agenta, Paula Goldschmidta.

Rangersi, Mariners i Phillies też by się zmieścili.

I tak, Yankesi też.

Obydwa nasze zespoły są dobrymi sąsiadami. Zeszłej zimy, gdy byli w fazie wydawania pieniędzy, Metsowie nie złożyli żadnego wniosku w sprawie Aarona Judge’a. Jednak kontrakt Anthony'ego Rizzo wygasa i jeśli Mets zrobią krok w stronę młodszego Juana Soto, naszej drugiej rodzimej gwiazdy, może to doprowadzić do tego, że Yankees w odwecie porwą swojego rywala z drugiego końca miasta.

Oczywiście jest to nieprzewidywalne.

READ  Pelicans kontra Tottenham Hotspurs: CJ McCollum, Brandon Ingram prowadzą Nowy Orlean do walki z Clippers

To może sprowadzić się do drutu.

To może zależeć od Steve’a Cohena.

To nie powinno być zaskoczeniem. Bądźmy prawdziwi. Bez względu na to, ile wnoszą gracze baseballu, a nowy prezydent baseballu David Stearns z pewnością ma tyle samo lub więcej do powiedzenia niż większość, nikt nie wydaje więcej niż 200 milionów dolarów bez konsultacji ze swoim kolegą, który jest właścicielem pieniędzy.

Przedstawiciel Stearnsa przez całą grę jest błyskotliwym, wyrachowanym dyrektorem, którego liczby na ogół nie sprzyjają długim umowom dla graczy w wieku 28 lat i starszych. Dał z siebie wszystko dla 25-letniego Yoshinobu Yamamoto. kto wie? Może lubi Soto, 24 lata.

Etty Alonso (po prawej) rozmawia z Ji-Manem Choi na wiosennym treningu. Corey Sipkin dla „New York Post”.

Ale spójrzmy prawdzie w oczy, zespoły dużego rynku naprawdę nastawione na zwycięstwo (i myślę, że Mets tak jest, przynajmniej w dłuższej perspektywie), muszą wziąć pod uwagę, że zdecydowana większość agentów bez gwiazd płaci 30, tak jak Pitt, który jest 29 lat.

Świetne obliczenia Stearnsa zaowocowały czterema występami Milwaukee z rzędu w fazie play-off. Dokonywał tam trudnych wyborów (zobacz handel Josha Hadera), ale w krótkiej rozmowie z The Post Stearns zauważył, że zdaje sobie sprawę, że istnieją także względy wykraczające poza akt urodzenia.

„Oceniamy każdego gracza indywidualnie” – powiedział Stearns. „Nie sądzę, że przyglądamy się jakiemukolwiek indeksowi życiorysów czy indeksowi preferencji, który zainteresowałby nas konkretnego zawodnika. Każdy zawodnik jest indywidualnością i wiele zależy od oceny. Z pewnością zdajemy sobie sprawę, co Pete znaczy dla nas organizację i znaczenie Pete'a dla zespołu.”

Dobrze to słyszeć. Ale najważniejszym czynnikiem może być oczywiście Cohen. Zespół nie chciał, żeby go wygwizdywano w pięciu gminach.

Cohen może w końcu uratować sytuację i wydać wszystko, aby zatrzymać swojego lokalnego łamiącego serce Alonso. Ale z pewnością nie ma tutaj żadnej gwarancji. Jak mówią, to może pójść w obie strony.

READ  Tennessee kontra Gruzja, Alabama kontra LSU i nie tylko

Załaduj więcej…
https://nypost.com/2024/02/17/sports/there-are-no-guarantees-in-pete-alonsos-mets-future/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania