18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nie ma obowiązkowej „największej porażki” dla wojska w Polsce

Firma logistyczna w trakcie rotacji Polska W końcu nie będzie w stanie przeprowadzić obowiązkowego konkursu „wielkiej porażki”, potwierdzili w poniedziałek urzędnicy wojskowi.

Post WTF Moments armii amerykańskiej ujawnił, że Ford Winewright był pierwszym sierżantem 574. Kompanii Zaopatrzeniowej. Alaska-Basic Unit, zainspirowany programem telewizyjnym „The Biggest Loser”, rozpoczął w poniedziałek konkurs odchudzania.

Z nazwami takimi jak „Orio Killers” i „Honey Bun Stunners”, podzieliła całą firmę na 15 zespołów i rywalizowała o kolejne kilogramy do końca lutego.

Zwycięzcy będą mieli dwa czterodniowe weekendy po powrocie na Alaskę.

Problem nie tkwi w idei zawodów fitness. Podoficer nalegał, aby wszyscy zawodnicy brali udział, niezależnie od tego, czy przestrzegają wojskowych norm wagowych, a zespoły podnoszenia ciężarów będą obciążane dodatkowymi dwiema godzinami za funt.

Na zrzucie ekranu WhatsApp dołączonym do wpisu WTF Moments, jeden żołnierz powiedział pierwszemu sierżantowi: „Wielu graczy jest już skoncentrowanych na własnych celach fitness, więc w tym momencie gracze nie wydają się tracić docelowej wagi. [Army Regulation] 600-9 standardów ”.

„Nie interesuje mnie bycie żołnierzem[s] — Trzeba — odparł pierwszy sierżant. „To nie jest [not necessarily] O wadze… lub własnych celach fitness. To kwestia firmy i kwestia determinacji i budowania zespołu.

Rzecznik US Army na Europę i Afrykę Major. Scott Kuhn powiedział „Military Times”, że „problem rozwiązuje dowództwo dywizji”.

„Chociaż wspieramy kreatywne sposoby pomagania naszym żołnierzom w utrzymaniu sprawności fizycznej, oczekujemy, że te działania podniosą morale, spełnią standardy wojskowe i dostosują się do zdrowych nawyków żywieniowych i ćwiczeń” – dodał Kun.

Lęk poleceń wynika z szeroko rozumianych problemów z zaburzeniami odżywiania i niezdrową utratą wagi w zakresie energii. Zapytanie o misję i cel Ostatni rok.

Według Misja i cel, Dowództwo dywizji prowadzi śledztwo w sprawie incydentu i nie będzie brać odwetu na żołnierzach, którzy go zgłosili.