16 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W sieci pojawił się pierwszy materiał filmowy przedstawiający występ Jean-Claude’a Van Damme’a jako Johnny’ego Cage’a w Mortal Kombat 1

W sieci pojawił się pierwszy materiał filmowy przedstawiający występ Jean-Claude’a Van Damme’a jako Johnny’ego Cage’a w Mortal Kombat 1

W sieci pojawił się pierwszy materiał filmowy z DLC Jean-Claude Van Damme do Mortal Kombat 1.

Van Damme pojawia się jako specjalna alternatywna skórka dla Johnny’ego Cage’a, którą mogą odblokować gracze, którzy zakupią Edycję Premium gry.

Skórka wydaje się przedstawiać Van Dama tak, jak wyglądałby na początku lat 90., mniej więcej w czasie premiery pierwszej gry Mortal Kombat.

Materiał został pokazany podczas wywiadu ze współtwórcą serialu Edem Boonem Najpierw świętujemy gorące rzeczyGdzie gwiazdy jedzą gorące skrzydełka, odpowiadając na pytania.

„Kiedy tworzyliśmy pierwszą grę, naszym celem było stworzenie Van Damme: The Arcade Game” – powiedział Boone, wyjaśniając, że prace nad DLC Van Damme trwały od 30 lat.

„Naprawdę chcieliśmy zobaczyć sformułowanie „Van Dam”. Bloodsport to ważna gra, podobnie jak Universal Soldier, jak sądzę.

„Zadzwoniliśmy więc do jego zespołu i powiedzieliśmy: «Chcemy stworzyć grę opartą na Van Damme’u», ale nie wiem, czy powiedział nie, czy nigdy się nie skontaktował, czy coś w tym rodzaju.

„Ale wiesz, jest dwóch 20-latków, którzy chcą stworzyć grę wideo. Już widzę, jak Van Dam powiedziałby: «Nie, nie zrobimy tego».

„Więc próbowaliśmy z nim kilka razy, tam i z powrotem. Tym razem trafiliśmy na loterii i go mamy. Mamy już jego głos i będzie postacią Johnny’ego Cage’a i to jest moment, w którym zatoczy się koło My mieliśmy.”

ogłoszenie: Aby wyświetlić to osadzenie, zezwól na używanie funkcjonalnych plików cookie Preferencje plików cookie.

Mortal Kombat 1 został opracowany przez NetherRealm Studios i opublikowany przez Warner Bros. Games i ukaże się 19 września 2023 roku na PS5 i Xbox Series

Każdy, kto zamówi grę w przedsprzedaży, otrzyma Shang Tsunga jako grywalną postać, natomiast gracze, którzy zakupią wersję Premium, otrzymają pięciodniowy wcześniejszy dostęp (plus DLC Van Damme, wcześniejszy dostęp do postaci z DLC i 1250 Smoczych Kryształów).

READ  Jak zdobyć PS5 w tym sezonie w Czarny piątek

Po premierze do gry trafi jako DLC sześć postaci – Quan Chi, Omni Man, Ermac, Takeda, Peacemaker i Homelander.