22 marca, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tavor: W ostatnim roku Dereka Carra Raiders QB zawiódł w oczach Marka Davisa

Poniekąd wiedziałem, że tak to się skończy Dereka Carra i Najeźdźcy.

Kiedy rozgrywający został wygwizdany przez lokalnych fanów podczas ostatniego meczu Raiders w Oakland w 2019 roku…

Kiedy Raiders przyznali mu w kwietniu „długoterminowe” przedłużenie z niewielką premią za podpisanie kontraktu i Specjalna klauzula odstąpienia

A w listopadzie, kiedy Carr zepsuła się Na konferencji prasowej po meczu wyrzuciłem z siebie frustrację związaną z tym, jak minął ten sezon, a także z moimi dziewięcioma latami tutaj…

W środę, gdy drużyna 6-9 nadal miała matematyczne, choć niewielkie szanse na awans do play-offów, Raiders postawili Carra w dwóch ostatnich meczach sezonu, zaczynając od niedzieli przeciwko 49ers. Nie chcą być na haczyku za gwarantowane 32,9 miliona dolarów w następnym sezonie (i kolejne 7,5 miliona dolarów w 2024 roku), jeśli Carr dozna kontuzji w ciągu najbliższych kilku tygodni.

To mówi ci wszystko, co musisz wiedzieć o uczuciach zespołu do Carra. Trener Josh McDaniels powiedział, że chce mieć szansę na ocenę kopii zapasowej Jarretta Stidhama (Który również miał z Patrioci). Jest to równie prawdopodobne, jak niektóre krajowe doniesienia, że ​​Raiders nie zdecydowali się na Carra na następny sezon i chcieli utrzymać go w zdrowiu przed potencjalną wymianą… jeśli to właśnie zrobią.

W rzeczywistości Carr był przez jakiś czas wyjątkowym facetem – coś, o czym żartuje, mówiąc, że powinno to krążyć lata temu, kiedy pojawiła się nowa plotka.

Głębiej

Reid: Derek Carr wycofuje się, ale presja jest teraz na mosiądzu Raiders

W rzeczywistości właściciel, Mark Davis, był przez jakiś czas mroźny w stosunku do Carra, najwyraźniej wierząc, że rozgrywający powinien przetrwać wszystkie katastrofalne wybory w drafcie i transfery wolnych agentów oraz wszystkich trenerów, których Davis zatrudnił i zwolnił od 2014 roku. Kiedy Davis zatrudnił dyrektora generalnego w W styczniu Dave Ziegler i McDaniels pozwolili im zadzwonić w sprawie kontynuacji współpracy z Carr.

READ  Plotki Kevina Duranta: dźwignia, ptaki drapieżne, mosty i słońce

Podczas tego wywiadu Ziegler i McDaniels musieli być trochę zaskoczeni tym, co usłyszeli o Carr. Davis przekazał stery dwutygodniowego zadania byłemu wiceprezesowi graczy Kenowi Hurokowi, a Hurok, który ma teraz 81 lat, nie jest typem, który przebiera w słowach. Według osób zaznajomionych z dyskusjami, inni kandydaci i trenerzy GM byli zszokowani rozpaczliwym sposobem, w jaki urzędnicy Raiders w pokoju przesłuchań mówili o Carr.

W końcu Carr był twarzą organizacji przez dziewięć lat – nigdy nie powiedział złego słowa pomimo wszystkich żenujących momentów franczyzy – i był fajny w społeczności i dobry na boisku. Jest wszechczasowym liderem Raiders pod względem podań przyziemienia (z 217) i został pierwszym QB w historii Raiders, który podał na 30 000 jardów kariery i dopiero piątym graczem, który podał na 30 000 jardów kariery. NFL historii z co najmniej 30 000 jardów odbierających w pierwszych ośmiu sezonach.

Ale nie wygrał. The Raiders mieli dwa zwycięskie sezony i dwa występy w play-offach w dziewięcioletniej karierze Carra, przegapiając mecz play-off (w 2016) ze złamaną nogą. W zeszłym roku przywództwo Carra było głównym powodem, dla którego Raiders przezwyciężyli kilka przerażających incydentów poza boiskiem i rezygnację trenera Johna Grudena z powodu rasistowskich, homofobicznych i mizoginicznych e-maili, aby awansować do playoffów, ale Davis i tak przegrał w play-offach Bengale (I niektóre rozdzielczości kar na innym dysku).


Jedynym meczem play-off Dereka Carra jako Raidera była porażka z Bengals w rundzie z dziką kartą w zeszłym roku. (Karim Rzeźnik/USA Today)

Zawsze pojawiały się pytania o wytrzymałość Carra w kieszeni – ironia losu, ponieważ był jednym z najtwardszych rozgrywających w lidze, przegrywając tylko trzy mecze w ciągu dziewięciu sezonów – i chociaż Gruden polubił go w ciągu trzech i pół roku tutaj i ostatecznie był wielkim wsparciem, Davis nigdy nim nie był.

Flirtuj z najeźdźcami Toma Brady’ego Poza sezonem 2020, zanim Gruden zdecydował, że Brady jest za stary. Skończyło się na podpisaniu Marek Mariota Aby zapłacić Karrowi, Karr go pochował. Zawody zakończyły się przed rozpoczęciem, ze względu na talent ramienia Carra.

Carr stawał się coraz lepszy pod rządami Grudena – stawał się coraz bardziej agresywny w mieszaniu i przedłużaniu pocket play – a Raiders rozpoczęli 3-0 w 2021 roku. Ale Gruden zniknął dwa tygodnie później, kiedy wyciekły e-maile, a nominowany wówczas szeroki odbiorca Henry Ruges III jeszcze nie został zwolniony. Jego wypadek samochodowy, w którym zginęła kobieta i jej pies, i doprowadził do wielu przestępstw związanych z jazdą pod wpływem alkoholu i lekkomyślną jazdą, która doprowadziła do śmierci i uszczerbku na zdrowiu.

Raiders nadal awansowali do playoffów, ale Davis zdecydował się nie zatrzymywać tymczasowego głównego trenera Richa Pesaccii, pomimo jego sukcesu i popularności wśród graczy. Poszedł za modelem Patriotów i zatrudnił Billa Belichicka, ochraniaczy Zigglera i McDanielsa. Następnie Davis pozwolił im sprawdzić Carra i nie tylko zdecydował się przedłużyć umowę, ale także wymienił na odbierającego. Davanta Adamsawieloletni gracz All-Pro, jest jednym z najlepszych przyjaciół Carra i byłym kolegą z drużyny we Fresno State.

Ale Raiders nie skończyli i stali się pierwszą drużyną w historii NFL, która pod koniec pierwszej połowy straciła cztery dwucyfrowe prowadzenie. Było jasne, że McDaniels i Carr nigdy nie byli zsynchronizowani. Carr na początku sezonu powiedział, że po prostu próbuje zrobić dokładnie to, czego chciał McDaniels, a im więcej to mówił, tym więcej ludzi było na górze. Procent ukończenia 60,8 i 86,3 podań Carra są jego najniższymi wartościami od debiutanckiego sezonu, a jego 7,0 jardów na próbę i 235 jardów na mecz to jego najniższe wartości od 2017 roku.

Ziegler i McDaniels spotkali się przez dwie noce, aby przedyskutować stan Carra, i czytam, że we wtorek wieczorem byli skłonni zatrzymać Carra jako startera. W końcu głosili, jak ważne jest zwycięstwo, i technicznie nadal żyli w play-offach (chociaż mogli zostać zdyskwalifikowani, zanim wyszli na boisko w niedzielę). Carr jest liderem zespołu i jest tak szanowany przez swoich kolegów z szatni, że jego koledzy z drużyny mogą nie myśleć, że zrobienie z niego kozła ofiarnego jest uczciwe lub honorowe. Myślę, że wtedy wkroczył Davis i zdecydował, że czas na zmiany.

co się teraz dzieje?

Carr opuszcza swój czwarty i piąty mecz od dziewięciu lat i pierwszy nie z powodu kontuzji. Nie będzie trenował z drużyną i nie pojawi się w żadnym z ostatnich dwóch meczów, aby uniknąć rozproszenia uwagi.

Raiders mogą odciąć Carra po sezonie, ponieważ łączna kwota 40,4 miliona dolarów na rok 2023 i 24 zostanie w pełni gwarantowana 15 lutego, trzy dni po Super Bowl. Ale najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest to, że obie strony zgodzą się na wymianę z innym zespołem. Carr otrzymał klauzulę o zakazie handlu, akceptując roczną umowę planu wyjścia i musiałby zgodzić się na dowolne miejsce handlowe.

„Zobaczymy, jak to pójdzie dalej. Nie zamierzam tu siedzieć i przewidywać przyszłości” – powiedział McDaniels w środę o przyszłości Carra. „Po zakończeniu sezonu jest wiele do załatwienia”.

Carr powiedział kiedyś, że przejdzie na emeryturę, zanim zacznie grać w innej drużynie, i chociaż z pewnością mógłby – jest rzadkim graczem NFL i zdeterminowany, by w przyszłości zostać pastorem, głową rodziny i golfistą – nie sądzę, żeby tak się stało. Jest bardzo konkurencyjny i będzie chciał udowodnić, że najeźdźcy się mylili.

Jego przyjaciel, Adams, przybył do Raiders, aby bawić się z Carrem i być bliżej swojej rodziny. lewo Pakowacze Ponieważ postać Aarona Rodgersa była w powietrzu, a teraz jest tutaj w środę po treningu, wpatrując się w pustą szafkę Carra.

„Oczywiście, nie sądzę, żeby ktokolwiek był tym podekscytowany” – powiedział dziennikarzom Adams. „Jest jednym z moich naprawdę dobrych przyjaciół i powodem, dla którego tu przyjechałem. Nie byłoby mnie tu teraz, gdyby go tu nie było.

„Myślę, że wszyscy wiedzą, co do niego czuję, a wraz z tym jest proces, jak to idzie. Nie zamierzam tu siedzieć i kontynuować. Wspieram mojego mężczyznę i musimy zakończyć ten sezon w najlepszy sposób możemy.”

(Górne zdjęcie: Jeff Bottari/Getty Images)