24 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

NFL nie zaproponowało Bo Nixowi i Michaelowi Penixowi Jr.  Wśród 15 do 20 najlepszych typów

NFL nie zaproponowało Bo Nixowi i Michaelowi Penixowi Jr. Wśród 15 do 20 najlepszych typów

NFL będzie miała 1Przychodzi 3 graczy W wersji roboczej. Niewiele więcej zostało zaproszonych.

Liga chciała, aby liczba ta nie przekraczała 15. Według źródła zaznajomionego z sytuacją celem było dopilnowanie, aby nikt nie przebywał zbyt długo w zielonym pokoju Detroit.

W tym celu nie zaproszono ani rozgrywającego Bo Nixa, ani rozgrywającego Michaela Penixa Jr. Powiedziano nam, że liga również nie umieściła go na przewidywanej liście 15–20 najlepszych typów.

Obaj nadal mogą znaleźć się w pierwszej piętnastce, biorąc pod uwagę liczbę drużyn szukających rozgrywających. Jak wspomniano wcześniej, miało to miejsce na rynkach zakładów Penix jest moim ulubieńcem Iść do Raiders pod numerem 13.

Uzyskanie jasnych i wiarygodnych informacji o tym, kto i kiedy zostanie wybrany, od zespołów, które zwykle trzymają swoje plany w tajemnicy, może nie być łatwe. Jeśli celem jest zapewnienie zaproszonym osobom ograniczonego czasu pobytu w zielonym pokoju, wyzwaniem jest upewnienie się, że zaproszenia trafią do tych graczy, których liga uważa, że ​​nie mogą sobie pozwolić na przegapienie wyborów w pierwszej rundzie.

Liga postrzega rozgrywających Caleba Williamsa, Jaydena Danielsa, Drake’a Maya i JJ McCarthy’ego (który nie odpowiedział na jego wezwanie i został w zasadzie odwołany) jako jednoznacznych kandydatów we wczesnym drafcie. Liga nie ma takiego samego zdania jak Knicks i Penix.

Za 13 dni wszyscy dowiemy się, jak dobrze liga o tym wie.

READ  Jalen Bronson z Mavericks wysłany do szatni po kontrowersyjnej kontuzji od Royce'a O'Neilla z Jazzu