3 lipca, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Netflix Wprowadzenie Sandman: Neil Gaiman Thomas Sturridge

Netflix Wprowadzenie Sandman: Neil Gaiman Thomas Sturridge

Sandman na taśmach

obrazek: Netflix

Nadszedł tydzień dla maniaków Netflixa i jego głębsze spojrzenie The piaskowy człowiekna podstawie nastrojowej gotyckiej komedii Neila Gaimana wydanej przez DC. hipnotyczny Dawno temu z powodu modyfikacji ekranu, ale z tego czy innego powodu nie doszło do skutku, dopóki rozwój nie został zakorzeniony w Netflix z Neilem Gaimanem i Davidem S.

Thomas Sturridge gra Dream, lepiej znanego jako The Sandman, który ucieka z więzienia i planuje odzyskać swoje narzędzia, które zabierają go w podróż, by stawić czoła surrealistycznemu światu mrocznej fantazji. W programie również gwiazdy Gwendolyn Christie jako Szatan Z Jenną Coleman jako Joanną Constantin, Vivian Achempong, Boydem Holbrookiem, Charlesem Dance, Asimem Choudhury i Sanjeevem Bhaskarem w rolach drugoplanowych.

Podczas rozmowy z Felicią Day aktorzy i twórcy ujawnili więcej informacji o serialu, w tym oficjalne ogłoszenie Marka Hamilla jako Merva Pumpkinheada. Przyjrzeliśmy się również na nowo dziwnej i surrealistycznej opowieści, która następuje po śnie, gdy rozwiązuje zagadkę, dlaczego sny, świat snów i koszmarów, są ze sobą splecione. Estetyka i faktura komiksów przeskakują z paneli na ekran z podglądu wygląda poniżej.

Oto dwa ostatnie plakaty z serialu z Thomasem Sturridge w roli Sandmana, idealne dla neogotyckich dzieciaków do powieszenia obok środy na Netflix. To zabawne, jak Netflix czuje, że powinniśmy oceniać Gotów!

plakat sandman

obrazek: Netflix

plakat sandman

obrazek: Netflix

Sandman begins on Netflix August 5.


Want more io9 news? Check out when to expect the latest podziwiać A Gwiezdne Wojny Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjiI wszystko, co chcesz o nim wiedzieć Smoczy Dom A Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy.

READ  Horoskopy na dziś, 7 maja 2022: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby