22 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najlepsze oferty Bose na Czarny Piątek: 40% zniżki na słuchawki Bose QuietComfort 45 z redukcją szumów

Najlepsze oferty Bose na Czarny Piątek: 40% zniżki na słuchawki Bose QuietComfort 45 z redukcją szumów

Bose nie trzeba przedstawiać; Ich słuchawki QuietComfort od lat wyznaczają standardy w zakresie redukcji szumów i jakości dźwięku. Niestety słuchawki Bose nie są tanie, dlatego najlepszym momentem na ich zakup jest rzadka okazja, aby trafić na wyprzedaż. Wyprzedaż Amazon z okazji Czarnego Piątku oficjalnie się rozpoczęła, a jedną z najlepszych ofert wprowadzonych obecnie jest para Bose QuietComfort 45 Te bezprzewodowe słuchawki nauszne z redukcją szumów kosztują tylko 199 dolarów. To 40% zniżki od sugerowanej ceny detalicznej wynoszącej 329 USD i najlepszej ceny, jaką widzieliśmy przez cały rok. Jest także o 50 dolarów tańszy od swojego najbliższego konkurenta, czyli… Sony WH-1000XM4.

Słuchawki nauszne Bose QuietComfort 45

Bezprzewodowe słuchawki Bose QuietComfort 45 z redukcją szumów słuchawki

Do zeszłego miesiąca Bose QuietComfort 45 był najnowszym modelem w ofercie po prawie 5-letnim panowaniu modelu QC35 II (najnowszego Cichy Komfort Ultra Wydany w październiku). To pierwsze słuchawki QuietComfort, w których w końcu porzucono stare złącze Micro USB na rzecz USB typu C. QC45 zapewnia do 24 godzin pracy na baterii na jednym ładowaniu i obsługuje szybkie ładowanie, co zapewnia 3 godziny pracy po zaledwie 15 minutach podłączenia do adaptera szybkiego ładowania.

Nowością w QuietComfort 45 jest „Tryb Aware”, który działa podobnie jak tryb przezroczystości, który można znaleźć w innych wysokiej klasy słuchawkach z redukcją szumów. W przeciwieństwie do tradycyjnego „Trybu cichego”, który aktywuje redukcję szumów i tłumi hałas otoczenia, „Tryb Aware” wychwytuje hałas otoczenia i wzmacnia go, dzięki czemu można słuchać świata zewnętrznego bez konieczności zdejmowania słuchawek.

Oprócz tych dwóch wspaniałych cech, Model 45 pozostaje w większości niezmieniony od swojego poprzednika. Modele 45 zapewniają lepszą izolację akustyczną dzięki ściślejszemu dopasowaniu i mniej porowatym materiałom w nowych nausznikach, ale modele 35 mają naprawdę świetną redukcję hałasu.

READ  Imponujący monitor do gier 1440p NZXT spada o prawie 120 GBP w sprzedaży w Czarny piątek

Jeśli jeszcze nie zainwestowałeś w parę słuchawek redukujących hałas, wiele tracisz. Aktywna redukcja hałasu to cud nauki, który ma ogromne praktyczne korzyści, zwłaszcza jeśli stale poruszasz się w zatłoczonym i hałaśliwym otoczeniu. Bose QuietComfort 45 oferuje jedną z najlepszych wersji tej technologii i jest wart wydanych pieniędzy. Jeśli chcesz teraz kupić słuchawki z redukcją szumów i dbasz o budżet, nie ma lepszej opcji niż oferta z okazji Czarnego Piątku.

Szukam więcej Oferty na Czarny Piątek lubić go? Sprawdź nasz przewodnik po Oferty Amazona na Czarny Piątek.