30 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Interfejs użytkownika Map Google otrzymuje nowe kolory

Interfejs użytkownika Map Google otrzymuje nowe kolory

Ostatnia aktualizacja: 18 listopada 2023 o 15:03 UTC+01:00

Po wprowadzeniu nowych funkcji, w tym globalnego widoku tras, bardziej szczegółowej nawigacji i filtrów transportu publicznego, Google maluje Mapy Google nowymi kolorami interfejsu użytkownika. Te kolory dodają odświeżającego akcentu najpopularniejszym mapom nawigacyjnym. Na przykład jaśniejszy odcień zieleni stosuje się w ogrodach i przyrodzie.

Dzięki nowej palecie kolorów elementy na Mapach Google można łatwo rozróżnić. Drogi zyskują nowe kolory, od złamanej bieli po szarość. Dzięki temu Mapy Google mogą zastosować kolor biały do ​​skrzyżowań, co jest teraz widoczne przy większym pomniejszeniu. Szary kolor sprawia, że ​​przerwane ścieżki szlaków wyróżniają się na mapie. Budynki i konstrukcje są nadal w kolorze szarym lub jasnożółtym.

Nowe kolory Map Google są już szeroko udostępniane użytkownikom Androida i iOS

Dzięki nowej aktualizacji kolorów Map Google autostrady są teraz ciemniejsze i zawierają pewne niebieskie odcienie. Daje to uproszczony obraz wszystkich metod. Dzięki nowym kolorom droga wygląda czyściej, ale mniej wyróżnia się na tle wody, która ma jaśniejszy odcień błękitu. Restauracje wyróżniają się teraz mniejszą liczbą żółtych i pomarańczowych pinezek.

Ogólnie rzecz biorąc, nowa paleta kolorów Map Google jest bardzo zauważalna i stanowi bardzo potrzebną aktualizację aplikacji. Niektórzy użytkownicy otrzymali nową paletę kolorów dla Map Google kilka tygodni temu (via 9To5Google), jednak obecnie aplikacja jest udostępniana szerzej użytkownikom systemów Android i iOS. Zatem ci, którzy nie otrzymali nowych kolorów w Mapach Google, otrzymają je teraz. Jeśli nie widzisz nowych kolorów, możesz spróbować wymusić zamknięcie aplikacji Mapy Google do czasu załadowania kolorów.

READ  Liczba graczy i sprzedaż „Destiny 2” gwałtownie rośnie przed „ostateczną formą”