13 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nagerro Licencjonowanie i rozwój krajowych modeli banków Teminos dla Rumunii i Polski

Nagerro Licencjonowanie i rozwój krajowych modeli banków Teminos dla Rumunii i Polski

Nagarro potrzebuje licencji i dalszego rozwoju Demino Modele banków krajowych dla instytucji finansowych w Rumunii i Polsce. Umowa otwiera nowe możliwości rozwoju dla Teminos dzięki ulepszonym lokalnym działaniom i możliwościom świadczenia usług przez Nagerro na tych rynkach.

Country Model Banks to kluczowy wyróżnik Deminos. Dzięki takim umowom licencyjnym partnerzy mogą dalej rozwijać i skalować swoją przewagę konkurencyjną poprzez budowanie nowych modeli banków kompatybilnych z rozwiązaniami bankowymi na platformie Composable Platform Temenos i ofertami SaaS w Temenos Banking Cloud.

Nagerro: działa w Rumunii od 1998 r., a w Polsce od 2014 r

W ramach nowej umowy Nagerro zobowiązało się do inwestowania i rozwijania zlokalizowanych działań regulacyjnych i specyficznych dla danej branży, aby rozwijać modele banków Deminos dla instytucji finansowych w Rumunii i Polsce.

Nagerro zatrudnia ponad 19 000 specjalistów w 36 krajach. Od 1998 roku działa w 7 centrach dostaw w Rumunii, a w Polsce od 2014 roku. Transakcja Country Model Bank umożliwia klientom Teminos na tych rynkach korzystanie z już ugruntowanej obecności Nagerro i regionalnej wiedzy specjalistycznej.

Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w branży Nagerro obsługuje kompleksowe spektrum usług bankowych, finansowych i ubezpieczeniowych (BFSI). Należą do nich bankowość podstawowa, płatności, kredyty i leasing, usługi w zakresie mobilności i wiedzy oraz usługi finansowe (bankowość inwestycyjna, zarządzanie nieruchomościami i majątkiem).

Nagerro realizuje ponad 40 projektów związanych z realizacją transakcji Teminos

Umowa ta tworzy silne relacje między obiema firmami. Nagarro zrealizował ponad 43 udane projekty związane z wdrażaniem i konwersją transakcji Deminos. Obejmuje także 20 aktualizacji Temenos i angażuje się w 350 projektów w zakresie różnych rozwiązań Temenos.

Uzyskaj dostęp do najbardziej kompleksowych profili firm na rynku obsługiwanych przez GlobalData. Zaoszczędź godziny badań. Zdobądź przewagę konkurencyjną.

powiedział Ross Mallace, wiceprezes globalny, ekosystem SaaS i partnerów w Temenos: „Z radością ogłaszamy zawarcie umowy z Nagerro. Otwiera to nowe możliwości dla Teminos we współpracy z instytucjami finansowymi w Rumunii i Polsce. Nagerro stanie się wiarygodnym partnerem w zakresie rozwoju i utrzymania banków modelowych dla obu tych krajów. Pomaga klientom aktualizować zaawansowaną technologię. Takie oferty wnoszą wartość dodaną do naszej platformy. Jest to korzystne dla naszych klientów i ostatecznie zapewnia stopniowy rozwój Temenos.

Vishwanath Rajasekharappa, współzałożyciel Nagerro, dodał: „Jesteśmy zachwyceni, że Deminos udzielił licencji na budowę modelowych banków w kraju, aby napędzać rozwój i sukces klientów. Niniejsza umowa stanowi świadectwo naszych możliwości jako wieloletniego partnera Deminos oraz naszej wiedzy na temat praktyk i przepisów lokalnego rynku. Z niecierpliwością czekamy na pomoc klientom w Rumunii i Polsce w rozwijaniu ich przedsiębiorstw na platformie Deminos Banking.