22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowy resort Radisson otwarty nad Bałtykiem

Kilka kroków od pięknego Bałtyku, Radisson Resort Kolopsek Hotel Radisson w Polsce otwiera się jako 15. hotel grupy.

Położony w cichej, wygodnej okolicy na wschód od centrum miasta, hotel to fantastyczna nowa propozycja na wakacje na plaży na Pomorzu Zachodnim, a pierwszy hotel w Kosobrassek posiada własny park wodny. Wraz z otwarciem tej nowej nieruchomości, Radisson Hotel Group potwierdza swoją pozycję wiodącego międzynarodowego operatora kurortów w Polsce.

209 pokoi i apartamentów Radisson Resort Coloprose czerpie inspirację z przestrzeni nadmorskiej kurortu i charakteryzuje się minimalistycznym i jasnym wystrojem inspirowanym parkami morskimi i naturalnymi, aby odtworzyć to, co znajduje się na plaży. Pokoje urządzone są w delikatnym skandynawskim stylu i ozdobione grafikami autorstwa polskiej artystki Jusanny Zakrevskiej. Wszystkie pokoje i domki mają prywatne balkony, dzięki czemu goście mogą rozkoszować się widokami i cieszyć się wakacjami w prawdziwym relaksie.

Hotelowy park wodny posiada dwa kryte baseny i przestronną strefę relaksacyjną z podgrzewanym basenem zewnętrznym, zjeżdżalniami zewnętrznymi i wewnętrznymi, podgrzewanymi wannami i światłem słonecznym. Na dachu goście mogą kąpać się we wspaniałym basenie bez krawędzi, rozkoszować się słońcem i podziwiać Morze Bałtyckie. W hotelowym spa znajduje się łaźnia parowa i osiem gabinetów zabiegowych, które zapewniają kojące doznania w spa zwanym Kozoprek. .

Łącząc dobrą kuchnię ze swobodnymi lokalami gastronomicznymi, Radisson Resort wybiera kulinarną scenę regionu, koncentrując się na daniach rybnych Koloprazek. Stylowa restauracja Bersante-la-Garde wywodzi swoją nazwę od nazwy rzeki i koncentruje się na lokalnej kuchni ze składnikami z regionu zachodniopomorskiego, podczas gdy międzynarodowa restauracja bufetowa Salmo oferuje opcje na każdy gust. Przez cały dzień Pool Bar Aqua Park serwuje orzeźwiające napoje i przekąski, a Lobby Bar z relaksującą atmosferą to idealne miejsce na koktajl, lżejszą opłatę i ciastka.

Kołobrzeg Największe miasto uzdrowiskowe w Polsce i uzdrowiskowa stolica kraju, odwiedza rocznie ponad 1 mln turystów. Na 11 kilometrach linii brzegowej plaże mają do 100 metrów szerokości, co zapewnia wystarczającą przestrzeń do korzystania ze światła słonecznego nawet latem. Ze swoją tradycją miasta uzdrowiskowego i niedawnym rozwojem wielu obiektów spa i wellness, Kosobreg przyciąga turystów przez cały rok. Radisson Resort znajduje się w spokojnej części miasta Koloprasek, w sąsiedztwie Parku Aleksandra Fredo, popularnego hotspotu z amfiteatrem, w którym koncerty odbywają się przez całe lato. Plaża znajduje się 500 m od hotelu i oferuje wspaniały smak lokalnego życia na Morzu Bałtyckim. Rezerwat leśny East Ecobark oferuje malownicze widoki na zachodniopomorskie. Nocne życie i latarnia morska oraz piwne widoki na Kosobar znajdują się zaledwie kilka kilometrów od hotelu, a stacja kolejowa Kosorak ma bezpośrednie połączenia z lotniskiem Solitaire Szczecin-Koleniev i Warszawą.

READ  Polska: Tu bije serce Europy 2023 Grand Final Tonight! - Wiadomości Eurowizji | Muzyka

Yilmaz Yildirimlar, starszy wiceprezes regionu na Europę Środkowo-Wschodnią, Rosję i Turcję Radisson Hotel Group, mówi: „Cieszymy się, że możemy otworzyć drzwi naszego pierwszego Radisson Resort on the Baltic Beach. Kontynuujemy naszą historię sukcesu jako największy międzynarodowy operator kurortów w kraju.

Radisson Resort Kolopsek Hotele Zdrojowa to wiodący inwestor i operator hoteli resortowych w Polsce. Radisson Blu Resort, Svinojsky i Radisson Hotel Schlarska BorebaW innych hotelach w Polsce.

Radisson Resort będzie piątą nieruchomością Zrozovej w Goloprasek Cozobraze, co wzmacnia naszą pozycję na tym konkurencyjnym rynku. McGeeze Wieskeel, dyrektor generalny hotelu.

Ponieważ zdrowie i bezpieczeństwo gości i członków zespołu jest najwyższym priorytetem, Radisson Resort Coloprose wdraża program Radisson Hotel Safety Protocol. Szczegółowe protokoły higieny i dezynfekcji zostały opracowane we współpracy z SGS, wiodącą na świecie firmą zajmującą się inspekcją, weryfikacją, testowaniem i certyfikacją, i mają na celu zapewnienie gościom bezpieczeństwa i spokoju od momentu zameldowania do wymeldowania.