19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Na zdjęciach nowego modułu fantomowego podkreślono wygląd iPhone'a 16 i iPhone'a 16 Pro

Na zdjęciach nowego modułu fantomowego podkreślono wygląd iPhone'a 16 i iPhone'a 16 Pro

Oto jeden z naszych najlepszych wyglądów iPhone'a 16 i iPhone'a 16 Pro. Nowe zdjęcia opublikowane dziś w mediach społecznościowych przedstawiają całą rodzinę iPhone'a 16 w postaci próbnych jednostek. Daje nam to jasny obraz nowego przycisku przechwytywania, przeprojektowanego wybrzuszenia aparatu w modelach iPhone'a 16 i nie tylko.

Te fikcyjne zdjęcia iPhone'a 16 zostały udostępnione w mediach społecznościowych Autor: Sonny Dixon. Oto podsumowanie niektórych zmian, które można zobaczyć dzięki tym obrazom:

  • Przycisk akcji we wszystkich czterech modelach iPhone'a 16. Obecnie jest dostępna tylko na iPhonie 15 Pro i iPhonie 15 Pro Max.
  • Nowy przycisk przechwytywania znajduje się po prawej stronie telefonów – w tym samym miejscu, w którym obecnie w USA znajduje się antena mmWave 5G. Przycisk przechwytywania będzie miał konstrukcję mechaniczną, ale z pojemnościową powierzchnią, która obsługuje gesty polegające na szczypaniu w celu powiększenia.
  • iPhone 16 Pro i iPhone 16 Pro Max są nieco większe niż iPhone 16 i iPhone 16 Plus. Oczekuje się, że iPhone 16 Pro będzie miał wyświetlacz o przekątnej 6,3 cala (w porównaniu z 6,1 cala), a iPhone 16 Pro Max będzie miał wyświetlacz 6,9 cala (w porównaniu z 6,7 cala).
  • Wyrównane pionowo wycięcie aparatu w iPhone’ach 16 i iPhone’ach 16 Plus. Prawdopodobnie umożliwi to standardowym modelom iPhone'a 16 nagrywanie przestrzennego wideo Vision Pro.

Oferta iPhone'a 16 i iPhone'a 16 Pro zostanie ogłoszona we wrześniu. Spodziewamy się, że wcześniej pojawi się sporo plotek. Co sądzisz o dotychczasowych plotkach o zmianach? Czy planujesz w tym roku przejść na iPhone'a 16? Daj nam znać w komentarzach.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  Call Of Duty jest na PlayStation jeszcze kilka lat