16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rozwiązanie: Komik, aktorka Monique i reżyser Lee Daniels zakopali siekierę po 13 latach sporu, a reżyser powiedział, że „przepraszam” za zranienie jej

Mo’Nique i Lee Daniels rozstrzygają 13-letni spór, gdy aktorka wkracza do Demonicznego Domu Netflixa

Komik, aktorka Monique i reżyser Lee Daniels pochowali siekierę po 13-letniej kłótni.

54-letni artysta i 62-letni reżyser zrobili wszystko dobrze i obaj zabrali się na Instagram, aby uczynić go oficjalnym po tym, jak reżyser powiedział, że „przepraszam” za skrzywdzenie komika i aktorki.

Dodatkowo, Mo’Nique podpisała kontrakt, aby zagrać w nadchodzącym pakiecie filmowym Netflix Daniels Demon House, Czas dostawy wspomniany.

Rozwiązanie: Komik, aktorka Monique i reżyser Lee Daniels zakopali siekierę po 13 latach sporu, a reżyser powiedział, że „przepraszam” za zranienie jej

Lee i Monique pozowali publicznie podczas stand-upu do jej programu Mo’Nique i przyjaciele: Prima aprilis z królową komedii.

Odbyło się ono w St. George’s Theatre na Staten Island i Daniels zaskoczył publiczność, kiedy wszedł na scenę i przyjął talent.

Powiedział jej: „Tak mi przykro, że cię skrzywdziłem w jakikolwiek sposób.

Fan uchwycił ten moment i opublikował go na Twitterze z podpisem „So [I] Poszedłem zobaczyć #monique i przyniosłem #leedaniels #NoAprilFools. ’

Aktualizacja: 54-letni artysta i 62-letni reżyser poprawili pewne rzeczy i obaj weszli na Instagram, aby uczynić to oficjalnym.

Aktualizacja: 54-letni artysta i 62-letni reżyser poprawili pewne rzeczy i obaj weszli na Instagram, aby uczynić to oficjalnym.

Reżyser powiedział też podczas kręcenia: „Tak, a ona była moją najlepszą przyjaciółką – moją najlepszą przyjaciółką. Wszyscy myślicie, że Drogocenny był po prostu… Działał przez Boga przez nas oboje.

„I zrobimy to ponownie!” Krzyknął w odniesieniu do nowych planów Netflixa.

Obie gwiazdy udostępniły na Instagramie zdjęcia, na których przytulają się do siebie, i napisały: „Nie potrzeba podpisu”.

Mo’Nique dodała „I LOVE US 4 REAL” z emoji z czerwonym sercem.

Zunifikowany list: Obie gwiazdy napisały podobne iteracje

UNITED MESSAGE: Obie gwiazdy napisały podobne iteracje „No Caption Needed” na swoich postach na Instagramie

Po aukcji na szczycie roku Netflix nabył Demon House, pakiet filmów o egzorcyzmach.

Początkowo miała zagrać rolę Octavii Spencer, ale aktorka doświadczyła konfliktów w harmonogramie, co skłoniło Danielsa do zatrudnienia Mo’Nique.

READ  Skrzydła wyobraźni powstrzymują Jerry'ego do samego końca

Mo’Nique i Lee pracowali razem w chwalonym przez krytyków filmie z 2009 roku, który zdobył Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej.

Gwiazda filmowa – pełne imię i nazwisko Monique Angela Hicks – powiedziała później, że była pod ostrzałem Hollywood za odmowę przyznania nagród sezonowych za ten projekt, chyba że otrzymała dodatkową opłatę.

Jak wspomniały wielokrotnie nagradzane aktorki Oprah Winfrey i Tyler Perry, omawiając feud z blackballem.

Długa historia: Mo'Nique i Lee pracowali razem przy chwalonym przez krytyków filmie Precious z 2009 roku, który zdobył Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej;  Widziany w Los Angeles w 2010 roku

Długa historia: Mo’Nique i Lee pracowali razem przy chwalonym przez krytyków filmie Precious z 2009 roku, który zdobył Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej; Widziany w Los Angeles w 2010 roku

Ostatnia odpowiedź reżysera miała miejsce w 2018 roku, kiedy powiedział TMZ’Szanuję ją [as an] Aktorka, bo oddała mi swoją duszę, ale ja jej oddałem swoją duszę.

„I za to dostała Złoty Glob i Nagrodę Akademii… i łamie mi serce, że poczuła się, jakbyśmy uczynili ją czarną”.

Podkreślił: „Nikt go nie zainstalował. Mo’Nique ją zniechęcił. A mówiąc dalej o Oprah i mnie, Tyler jest lekceważący.

Ale ta dwójka pozostawiła za sobą przeszłość, przygotowując się do pracy nad swoim nowym projektem, dotyczącym rodziny w Indianie, której dzieci są opanowane przez demony.

Poprzedni konflikt: Gwiazda filmowa powiedziała, że ​​została zaatakowana przez Hollywood za to, że odmówiła udziału w rozdaniu nagród prasowych dla projektu, chyba że otrzymała wynagrodzenie za nadgodziny;  Widziano go w 2010 roku w Los Angeles

Poprzedni konflikt: Gwiazda filmowa powiedziała, że ​​została zaatakowana przez Hollywood za to, że odmówiła udziału w rozdaniu nagród prasowych dla projektu, chyba że otrzymała wynagrodzenie za nadgodziny; Widziano go w 2010 roku w Los Angeles

Hicks wcieli się w pracownika socjalnego, który pomaga rodzinie egzorcyzmując wiele złych duchów.

W filmie wystąpią także Glenn Close, Andra Day, Rob Morgan (Nie patrz), Caleb McLaughlin (Stranger Things) i Onjano Ellis (Król Richard).

Produkcja filmu rozpocznie się w czerwcu.

Daniels zabrał się w piątek do swoich Instagram Stories, aby podzielić się memem w odniesieniu do nadchodzącej funkcji.

READ  Will Smith odpowiada na zakaz Oscara po uderzeniu Chrisa Rocka

Powiedział: „Glenn Close. Aunjanue Ellis. Andra Day. Caleb McLaughlin. W jednym filmie?! Kochanie, Lee Daniels zdobył nagrodę JACKPOT!”

Podekscytowany: Daniels zabrał się w piątek do Instagram Stories, aby podzielić się memem w odniesieniu do nadchodzącej funkcji

Podekscytowany: Daniels zabrał się w piątek do Instagram Stories, aby podzielić się memem w odniesieniu do nadchodzącej funkcji