24 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Estelle Harris, aktorka „Seinfelda”, zmarła w wieku 93 lat

Estelle Harris, aktorka „Seinfelda”, zmarła w wieku 93 lat

Aktorka Estelle Harris, która użyczyła głosu pani Potato Head w „Toy Story” i zagrała osądzającą matkę George’a Costanzy w „Seinfeld”, zmarła w sobotę z przyczyn naturalnych, powiedziała jej rodzina. Miała 93 lata.

Jej syn, Glenn Harris, potwierdził jej śmierć: Czas dostawy.

„Z wielkim smutkiem i smutkiem ogłaszamy śmierć Estelle Harris dziś wieczorem o 18:25” – powiedział na stronie Glenn Harris.

„Jej dobroć, czułość, wrażliwość, poczucie humoru, sympatia i miłość były praktycznie bezkonkurencyjne i wszyscy, którzy ją znali, będą jej bardzo brakować”.

Harris jest najbardziej znana ze swojego wyraźnego, wysokiego głosu, ale najlepiej pamięta się ją jako Estelle Costanza w sitcomie NBC „Seinfeld”.

W wywiadzie z okazji Dnia Matki 2014 z PocztaWyobraziła sobie, jak jej odpowiednik w telewizji i jej syn mogli świętować Eid.

Estelle Harris miała 93 lata.
NBCUniversal przez Getty Images

„Gdyby George Costanza przygotował dla mnie posiłek na Dzień Matki”, powiedziała wówczas, „byłoby to fiasko”. „Wszystko stałoby się okropne. Prawdopodobnie zrobiłby to w niewłaściwy sposób – rozbijał naczynia, zapraszał niewłaściwych ludzi, niszczył wszystko.”

Wyjawiła, że ​​sama Harris nie miała najlepszego widoku na wakacje.

„Nie podoba mi się żadne z tych świąt” – powiedziała słynna mama telewizyjna. „Czuję, że zostali sprowadzeni wyłącznie po to, aby zarabiać pieniądze. Lubię mieć na myśli coś każdego dnia, a nie świętować to tylko dlatego, że ma nazwę.”

Estelle Harris na "Historia zabawek 3" czerwony dywan
Harris użyczył głosu pani Potato Head w Toy Story.
Obrazy Getty

Harris urodził się 4 kwietnia 1928 roku na Manhattanie jako syn polskich żydowskich imigrantów, według IMDB. Profil osobisty. Rodzina przeniosła się później do Tarantum w Pensylwanii, gdzie ukończyła szkołę średnią.

Karierę aktorską rozpoczęła w teatrze obiadowym, zanim w połowie lat 80. zaczęła grać role drugoplanowe w filmie i telewizji. Jej długie dorobek obejmuje występy w „Nigh Court”, „Żonaty… z dziećmi” i „Star Trek: Voyager”.

Ostateczny termin mówi, że Harris przeżył troje dzieci, troje wnucząt i jednego prawnuka.

READ  Na zdjęciu: Pierce Brosnan, gwiazda Jamesa Bonda, robi zdjęcie w głębokim śniegu w Parku Narodowym Yellowstone