25 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jimmy Fallon i Jimmy Kimmel zamieniają się imprezami późno w nocy na Prima Aprilis

Jimmy Fallon i Jimmy Kimmel zamieniają się imprezami późno w nocy na Prima Aprilis

Prowadzący Late Night TV Jimmy Fallon i Jimmy Kimmel zaskoczyli fanów w piątek wieczorem, kiedy duet zmienił talk show w Prima Aprilis, a Fallon prowadzi biuro w „Jimmy Kimmel Live!” Kimmel był gospodarzem „The Tonight Show z udziałem Jimmy’ego Fallona”.

Kilka godzin później główni ludzie podróżowali po całym kraju, aby zrobić epicki dowcip, z Fallon zwykle kręci w Nowym Jorku, podczas gdy Kimmel mieszka w Hollywood.

Podczas omawiania dowcipu za pośrednictwem czatu wideo, Kimmel i Fallon ujawnili, że początkowo chcieli zatrzymać epicką zmianę na Prima Aprilis 2020, ale nie mogli z powodu pandemii koronawirusa.

„To fajnie, ale to było wspaniałe doświadczenie. Uwielbiam, że to zrobiliśmy” – powiedział Fallon Kimmelowi, zanim obaj zaczęli się nawzajem prowadzić.

Jimmy Kimmel i Justin Timberlake.
Fallon przeczytał „słodkie tweety” z Justinem Timberlake’em, przedstawiając „Jimmy Kimmel Live!”
ABC przez Getty Images

Fallon sprowadził swojego dobrego przyjaciela Justina Timberlake’a, który pojawił się jako jego gość i namalował sprayem „I’m Matt Damon” na biurku Kimmela.

Para wzięła również udział w jednym z najpopularniejszych segmentów Kimmela, „Celebrity Tweets”, zamiast tego podkreślając „słodkie tweety”, które otrzymali na Twitterze.

Jimmy Kimmel, Hugh Jackman.
Kimmel przeprowadził wywiad z Hugh Jackmanem podczas prezentacji „The Tonight Show”.
Bank zdjęć NBCU za pośrednictwem Getty Images

W Nowym Jorku Kimmel usiadł z Hugh Jackmanem, aby zagrać w grę „Tonight Show”, „Box of Lies”. Powitał także komika Bridget Everett.

The Red Hot Chili Peppers – którzy wydali w tym tygodniu swój dwunasty album studyjny „Unlimited Love” – ​​byli gościem muzycznym wieczoru na obu koncertach.

Jimmy Kimmel i Jimmy Fallon
Jimmy Kimmel i Jimmy Fallon zamieniają się pokazami w Prima Aprilis.
Obrazy Getty

The Jimmys wcześniej współpracowali przy satyrycznym PSA, który wyjaśnia powszechne błędne przekonanie, że to ta sama osoba promująca program Kimmela, który przenosi się na Brooklyn na tydzień w 2019 roku.

READ  Żydowska piosenkarka Matisyahu występuje na Uniwersytecie Columbia w obliczu rosnącego antysemityzmu