29 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

MLB ogłasza rezygnację z wiosennych igrzysk treningowych do 7 marca

MLB ogłasza rezygnację z wiosennych igrzysk treningowych do 7 marca

19:39: Wiertło Dodać To MLB próbowało powiązać zmiany w tabeli draftu z 14 drużynowymi play-offami ligi. Nic dziwnego, że związek nie postrzegał tego jako korzystnego kompromisu. MLBPA był dobrym 12-osobowym zespołem po sezonie, ale do tej pory był przeciwko 14, obawiając się, że szersza dziedzina może zmniejszyć motywację zespołów do ulepszania swoich składów za pośrednictwem bezpłatnej agencji.

19:22: Major League Baseball ogłosiła, że ​​odwołała wszystkie mecze wiosennego treningu do 7 marca, w tym Jesse Rogers z ESPN wśród tych, które zostały przekazane (Link do Twittera). MLB był wcześniej ogłoszone Odwołanie wszystkich konkursów wystawienniczych do 4 marca.

Dzisiejsze newsy to tylko formalność. W miarę jak trwają rozmowy między MLB a stowarzyszeniem graczy, przy niewielkim postępie w ciągu tygodnia, staje się coraz bardziej jasne, że nowy układ zbiorowy nie będzie obowiązywał przed rozpoczęciem meczów w przyszłą sobotę. Pierwsze mecze rozpoczną się teraz we wtorek 8 marca – uzależnione od zakończenia nowego CBA do następnego poniedziałku 28 lutego.

Dyskusje między ligą a MLBPA trwały piąty dzień z rzędu. Spotkania trwały do ​​wczesnego wieczora, a strony podobno poczyniły postępy w jednej kwestii – choć stosunkowo mniej ważnej niż niektóre z pozostałych. Evan Drelish z Athletic donosi (na Twitterze) MLB i związek wymieniły się sugestiami dotyczącymi loterii w celu ustalenia kolejności dostaw amatorskich. Choć formuła nie jest ostatecznie uzgodniona, Drelish słyszy, że w rozmowach „osiągnęli korzyści” i istnieje optymizm, że wkrótce znajdą w tej sprawie możliwe do zaakceptowania przez obie strony rozwiązanie.

Obie strony przez cały tydzień wymieniały się propozycjami dotyczącymi loterii roboczych. MLB zaoferował wybór pierwszych czterech wyborów w drodze loterii, podczas gdy Syndykat poszukiwał losowego wyboru spośród pierwszych siedmiu wyborów. W loterii wezmą udział wszystkie drużyny, które nie brały udziału w play-offach z poprzedniego sezonu, a szanse na każdy wybór spadają w odwrotnej kolejności do wyników z poprzedniego roku. Jakiekolwiek selekcje nie zostaną dokonane przez loterię, zostaną określone w odwrotnej kolejności procentowej wygranej w poprzednim sezonie, tak jak w przypadku wszystkich selekcji w ostatnim CBA.

READ  Myers lubi oglądać „spokojny” mecz NBA po odejściu Warriors z NBC Sports Bay Area i Kalifornią

Raporty Derek Gould z St. Louis Post-Dispatch (Link do Twittera), że najnowsza propozycja ligi to nadal loteria czterech wyborów, ale zawiera różne ograniczenia dotyczące liczby kolejnych sezonów, do których drużyna może się kwalifikować. To główny cel federacji, która starała się zniechęcić kluby do długoterminowej odbudowy poprzez ograniczenie liczby przypadków, w których drużyna może pozostawać na szczycie draftu. MLBPA zaproponowało ograniczenie uprawnień drużyn do wysokich selekcji w oparciu zarówno o a) liczbę kolejnych sezonów kończących się u dołu tabeli oraz b) wielkość klubu klubu.

Biorąc pod uwagę absolutny brak postępów w kierunku punktu środkowego we wszelkich kwestiach podczas dyskusji na temat CBA, obie strony pozornie zamykające lukę w loterii są mile widziane. Warto jednak mieć na uwadze, że loteria zawsze wydawała się jednym z najłatwiejszych punktów dla Ligi i Federacji do znalezienia rozwiązania. Kwestie takie jak rozszerzenie rundy playoff (główny cel ligi), podatek od równowagi konkurencyjnej, pula premii dla graczy przed arbitrażem oraz dążenie związku do szerszego kwalifikowania się do arbitrażu, wszystkie pozostają nierozwiązane i wydają się być bardziej kontrowersyjne.

Żadna ze stron nie złożyła dziś formalnej propozycji w jakiejkolwiek innej sprawie niż loteria, według Joel Sherman z New York Post. To powiedziawszy, Drillish Tweety Że strony prowadziły rozmowy we wszystkich innych kwestiach – nawet CBT, w sprawie której żadna ze stron nie złożyła w ostatnich dniach formalnej oferty. Dzisiaj komisarz MLB Rob Manfred pojawił się w negocjacjach po raz pierwszy w tym tygodniu, spotykając się twarzą w twarz z dyrektorem generalnym MLBPA Tonym Clarkiem. Złoto Dodać To, że pojawienie się Manfreda było nieplanowane, było dla federacji zaskoczeniem, chociaż komisarz nie rozmawiał z żadnymi obecnymi graczami. Była to pierwsza znana osobista rozmowa Manfreda i Clarka od 2020 roku, podkreśla Drelish.

READ  Framper Valdez ma siedem bezbramkowych inningów i pokonuje Anioły

Najwyraźniej jest jeszcze wiele do zrobienia, a teraz mamy tylko trzy dni od terminu MLB, który przypada na 28 lutego, na zawarcie umowy, zanim liga zacznie odwoływać mecze sezonu regularnego. Nadal wydaje się to trudnym zadaniem, chociaż dzisiejsze raporty zawierają bardziej optymistyczny podtekst co do istoty rozmów niż te opublikowane na początku tygodnia. Spotkają się ponownie jutro i mają zasiadać codziennie do końca miesiąca w nadziei na osiągnięcie porozumienia.