19 sierpnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

C.J. Stroud is warming up in today's skull session.

Sesja czaszki: Buckeye Offense może się jeszcze poprawić, NCAA może zezwolić na wiele teleportacji, Pat Narduzzi niszczy Wielką Dziesiątkę

To jest weekend. Ja to zrobiłem. Gratulacje!

Dzisiejsze słowo: drętwienie.

otwarty sezon. Pamiętasz całą tę rozmowę o jednorazowym przelewie? Niedługo będziesz w stanie wydobyć to wszystko z okna, ponieważ NCAA myśli o tym, aby gracze mogli rzucać tyle razy, ile chcą i zawsze uzyskują natychmiastowe uprawnienia.

Jest tu trochę dawania i brania, ponieważ okienko transferowe zmusi graczy do wykonywania tych ruchów w ustalonych godzinach, a nie w połowie sezonu. Ale dla tych, którzy martwili się, że futbol uniwersytecki przekształci się w wolną agencję – to jest tutaj.

Jesteś pewny? Pat Narduzzi doprowadził Pitta do swojego najlepszego sezonu od dziesięcioleci w zeszłym sezonie, ale ostatecznie przegrał po sezonie z trzecią najlepszą drużyną w Wielkiej Dziesiątce. W pewnym sensie Narduzzi uznał, że gra jest doskonałym przykładem tego, dlaczego Pitt co roku wygrywa nagrody Big Ten.

Nie, nie tylko w zeszłym roku. Nie tylko w przyszłym roku. Narduzzi szczerze zasugerował, że Pantery Co roku będzie wygrywał nagrody Big Ten.

Trener Pete’a Pat Nardozzi powiedział, że uważa, że ​​gdyby rozgrywający Kenny Pickett grał w tym meczu, byłby to zupełnie inny mecz.

„To 21-punktowa różnica, ok. Michigan State dostaje duży cios”, powiedział Narduzzi w Bazzy’s Black and Gold Banter. „Co najmniej 14 punktów, jeśli Nick Bate zagra cały mecz”.

„Mówisz o Big Ten, SEC, ACC, jeśli to jest jeden z najlepszych zespołów Big Ten, chodźmy do Big Ten i wygrywajmy go co roku” – powiedział. „Nie chcę słyszeć o dominacji Wielkiej Dziesiątki i dominacji SEC”.

Granie w „Co jeśli?” jest całkowicie uczciwe. O Kennym Picketcie, ale Narduzzi łatwo zapomina wspomnieć, że Michigan State również miał kilku startujących, w tym Kennetha Walkera III, który wygrał Doaka Walkera i Waltera Campa dla najlepszego gracza.

Poza tym, czy wiesz, co właściwie robi najlepsza drużyna z Wielkiej Dziesiątki, kiedy musi grać rozgrywającym trzeciej serii w ważnym meczu? Z pewnością nie tracą i narzekają po sześciu miesiącach.

miejsce na udoskonalenie? Ohio State przywraca finał Heisman Trophy w rozgrywającym, najbardziej produktywnym odbiorniku w historii programu, dwóch najlepszych 5 ofensywnych typów i backhandu, który w zeszłym sezonie zajął drugie miejsce w kraju w jardach na przeniesienie.

Jednak po zwróceniu tych wszystkich elementów wciąż jest jeden Bardzo wyraźny obszar, w którym można by poprawić wykroczenie.

Kiedy w marcu rozpoczęły się wiosenne treningi, ofensywny koordynator Kevin Wilson przyznał się do pewnych niedociągnięć jednostki z poprzedniego sezonu.

Wilson odniósł się do twardości jako jednej domeny. Stwierdził, że są oni potrzebni, aby „powalić ją i poprowadzić w polu”. Niekonsekwencja w wykańczaniu popędów uniemożliwiła im bycie elitarną ofensywą.

– W tej chwili jesteśmy dobrym przestępstwem prawnym – powiedział Wilson. „Ale aby być elitarnym ofensywą, musimy być bardziej konsekwentni”.

Buckeyes często zatrzymywali się na czerwono. Spadek o 64,4% na minusie zajął 45. miejsce w rankingu FBS.

W zeszłym sezonie były chwile, kiedy naprawdę czułem, że Ohio State ma większe szanse na zdobycie bramki w grze na 60 jardów, niż gdy byli w środku 10. Wolałbym nie robić tego ponownie.

Gdzie podpisać? Istnieje milion powodów, dla których nastolatek podpisuje się na linii przerywanej, aby grać w piłkę nożną w Ohio, ale mówię ci, te obiekty są prawdopodobnie na szczycie tej listy.

Przynajmniej jedna osoba ogląda te zdjęcia i dostaje pomysły na wystrój wnętrz swojego domu i szanuję wszystko w tym względzie.

Dzisiejsza piosenka. „Nigdy cię nie opuszczę” Ricka Astleya.

Brak przywiązania do sportu. Dwóch podejrzanych zostało aresztowanych po Wino o wartości 1,6 miliona dolarów skradzione z hiszpańskiego hotelu… wspaniała nauka za piegami… Twierdzi, że jest podejrzanym królem fentanylu w Chinach Jest oprawiony przez Pepsi i Coca-Colę… zabić mafię Że „splamiony” naród…

READ  Kenny Pickett z Pittsburgha odnotował jeden z najmniejszych pomiarów rozmiaru dłoni QB w historii kolekcjonowania