18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mistrzostwa Świata Juniorów: The Tribune India zmierzy się z India Golds Poland w meczu, w którym trzeba wygrać

Bhubaneśwar, 26 listopada

Ich kampania może wrócić na tor po ogromnym zwycięstwie strzebla nad Kanadą, ale broniące tytułu Indie muszą pokonać Polskę w ostatnim meczu grupy B, aby zakwalifikować się do jutrzejszego ćwierćfinału Pucharu Świata Juniorów FIH.

Porażka 4-5 z Francją, jedną z drużyn do oglądania, była poważnym ciosem dla kampanii Indii i opłaciła ich nadzieje na zwycięstwo w grupie.

Z wygraną i porażką Indie zajmują obecnie drugie miejsce w grupie B, przed Polską pod względem różnicy bramek. Francja, która do tej pory ma doskonały rekord, ma zająć pierwsze miejsce. Oznacza to, że Indie zmierzą się z mistrzami Europy i czołową Belgią w ćwierćfinale dywizji puli A.

W tych okolicznościach, jeśli chcą bronić swojego tytułu, nie ma miejsca na samozadowolenie w sprawach indyjskich. „… ale teraz nie możemy nic zrobić (porażka z Francją)” – powiedział główny trener Graham Reid. „Jeśli chcemy zdobywać kolejne tytuły, musimy od teraz pokonać każdą drużynę. Nie chcemy wybiegać w przyszłość, przedtem mamy mecz z Polską, pomyślimy o tym. Musimy wygrać, zanim będziemy mogli pomyśleć o kolejnym kroku – dodał. – PTI

READ  Trybunał Europejski potępia Polskę w związku z roszczeniami agenta Wałęsy