31 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kosowo vs. Polska – WWC 2023 Kw. (Najważniejsze) — Oakland News Now

https://www.youtube.com/watch?v=JWzktr28LQw

https://www.youtube.com/watch?v=JWzktr28LQw

Aktualności Auckland teraz

Kosowo vs. Polska – WWC 2023 Kw. (Najważniejsze)

– Film stworzony przez kanał YouTube z logo w lewym górnym rogu filmu. OaklandWiadomościNow.com Oryginalny wpis na blogu dotyczący tego typu treści wideoblogowych.

26.11.2021 Prezydium. Kwalifikacje do WWC 2023. Grupa F.

Przez IFTTT

Notatka od Zennie62Media i OaklandNewsNow.com: Ten blog wideo został opublikowany w czerwcu 2018 r. przez Zennie62Media, Inc Zennie62Media, Inc. Innowacyjne i innowacyjne podejście do produkcji mediów. Nazywamy to „trzecią falą mediów”. Przesłany film pochodzi z kanału YouTube. Wyszukiwanie w YouTube filmów wideo „2022 FIFA World Cup Qualification” powoduje przesłanie filmu, który jest automatycznie przesyłany i formatowany w witrynie Oakland News Now oraz na należących i należących do Zennie62 stronach w mediach społecznościowych. Ogólnym celem jest tutaj wykorzystanie istniejącej społeczności YouTube do zgłaszania w czasie rzeczywistym informacji z całego świata, wywiadów, obserwacji i wydarzeń na smartfonach w ciągu kilku godzin, a nie sekund. Mapa dowolnego przedmiotu na świecie. Teraz wiadomości rozprzestrzeniają się za pośrednictwem smartfonów i promują aktualne treści na YouTube: nie ma potrzeby używania ciężkich i drogich aparatów, a nawet laptopa ani ekipy fotograficznej, aby uchwycić to, co już jest na YouTube. Drugim celem jest produkcja i dystrybucja wiadomości szybciej i taniej treści medialnych. Odkryliśmy, że istnieje rozbieżność między długością i czasem postu, na którym można zarabiać, a produktem. Dzięki temu problem jest znacznie mniejszy, ale nie rozwiązany w żaden sposób. Zennie62Media stale pracuje nad ulepszeniem systemu kodowania sieciowego i poszukuje zainteresowanych partnerów w zakresie treści i technologii medialnych.

Wiadomości z Oakland teraz Najnowsze wpisy

READ  Polska i Indonezja będą gospodarzem drugiego i trzeciego głównego turnieju Dota 2

Auckland News Online Links Z jedynego bloga agregatora wiadomości w Oakland

Oakland Aktualności teraz Archives