24 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Microsoft ogłasza ofertę Xbox Game Pass na kwiecień 2024 Wave 2

Microsoft ogłasza ofertę Xbox Game Pass na kwiecień 2024 Wave 2

Firma Microsoft ogłosiła, że ​​w kwietniu 2024 r. w ramach usługi Game Pass pojawi się druga fala gier. Do najważniejszych z nich zalicza się Orcs Must Die! 3, Kronika Eiyuden: Stu bohaterów i niecierpliwie czekających Lordów Manor.

Dziś, 16 kwietnia, gra narracyjna Harolda Halibuta od Slow Bros (Cloud, PC, Xbox Series Recenzja Harolda Halibuta z IGN przyznała mu ocenę 8/10. Nazwaliśmy to „zdrową, rzemieślniczą przygodą z dużym sercem”.

Jutro, 17 kwietnia, Orcs Must Die od Robot Entertainment! 3 (chmura, konsola, PC) uzyskuje dostęp do Game Pass. Orkowie muszą umrzeć! 3 Otrzymał 7/10 w recenzji IGN. Powiedzieliśmy, że jest to „bardzo znane graczom z drugiej części gry, ale nadal stanowi zabawne i głupkowate wyzwanie związane z akcją/obroną wieży”.

Dzień później, 18 kwietnia, gra EA Sports NHL 24 (konsolowa) zostanie udostępniona w ramach usługi Game Pass Ultimate za pośrednictwem EA Play, w samą porę przed play-offami Pucharu Stanleya. „Nowe funkcje rozgrywki w NHL 24 ożywiają akcję na lodzie, ale zbiór niedopracowanych trybów gry z każdym rokiem staje się coraz bardziej nudny” – stwierdziliśmy w recenzji NHL 24 IGN.

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes (w chmurze, na konsole i PC) pojawi się w ramach Game Pass jako premiera pierwszego dnia 23 kwietnia. Ogromna gra JRPG firmy Rabbit & Bear, osadzona w ręcznie wykonanym świecie 2,5D, umożliwia zorganizowanie sześciu imprez z załogą składającą się z ponad stu bohaterów.

Kolejną premierą Game Passa pierwszego dnia jest Another Crab's Treasure (w chmurze, na konsolach, PC), która ukaże się 25 kwietnia. Duchowa przygoda Aggro Crab Games rozgrywa się w zrujnowanym podwodnym świecie. Grasz jako Krill, krab pustelnik.

26 kwietnia odbędzie się premiera gry Slavic Magic's Manor Lords (podgląd gry) (PC) jako pierwszego dnia wydania Game Pass. Manor Lords to średniowieczna gra strategiczna obejmująca dogłębne budowanie miasta, bitwy taktyczne na dużą skalę oraz złożoną symulację ekonomiczną i społeczną. To najlepsza gra na liście życzeń na Steamie, pokonująca takie gry jak Hades 2 i Hollo Knight: Silksong.

READ  Ogłoszono The Legend of Zelda: Majora's Mask Nintendo Switch Online + Expansion Pack. Ogłoszono datę premiery

Wreszcie w tym miesiącu zakończy się gra Have A Nice Death od Magic Design Studios (w chmurze, na konsolach i PC), która ukaże się w ramach Game Pass 30 kwietnia. IGN przyznał „Have A Nice Death” w naszej recenzji ocenę 8/10: „Have A Nice Death to wymagająca, ale satysfakcjonująca gra typu roguelike z kilkoma bardzo trudnymi bitwami z bossami, ale mogłaby być mniej skąpa w przypadku długoterminowego postępu”.

Tymczasem Microsoft ogłosił, że 23 kwietnia w ramach Game Pass Core pojawi się więcej gier. Do biblioteki dla subskrybentów dodano trzy gry:

Oto cała oferta Wave 2 w ramach subskrypcji Xbox Game Pass na kwiecień 2024 r.:

Sześć gier opuści Game Pass 30 kwietnia. Jak zawsze, możesz zaoszczędzić 20% na zakupie, aby zachować je w swojej bibliotece:

  • 7 dni do śmierci (chmura, konsola, PC)
  • Besiege (chmura, konsola, PC)
  • EA Sports NHL 22 (konsola)
  • Loot River (chmura, konsola, PC)
  • Pikuniku (chmura, konsola, PC)
  • Ravenlok (chmura, konsola, PC)

Wesley jest redaktorem wiadomości IGN w Wielkiej Brytanii. Znajdziesz go na Twitterze pod adresem @wyp100. Możesz skontaktować się z Wesleyem pod adresem [email protected] lub poufnie pod adresem [email protected].