3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Margot Robbie, Zendaya, Jacob Pink – WWD

Margot Robbie, Zendaya, Jacob Pink – WWD

Najlepsze…

Margot Robbie to „prasowa Barbie”.

Margot Robbie

Christophera Polka/WWD

Najlepiej ubrane gwiazdy roku. Ruby i jej projektant odbyli najlepszą w historii trasę prasową promującą letni film Barbie. Ta czarna sukienka Schiaparelli, replika sukienki Barbie z lat 60., oddaje koncepcję i modę w najlepszym wydaniu.

Donald Glover na Złotych Globach

BEVERLY HILLS, Kalifornia - 10 stycznia: Donald Glover bierze udział w 80. dorocznej ceremonii rozdania Złotych Globów w hotelu Beverly Hilton 10 stycznia 2023 r. w Beverly Hills w Kalifornii.  (Zdjęcie: Monica Schipper/The Hollywood Reporter za pośrednictwem Getty Images)

Donalda Glovera

Obrazy Getty’ego

To kwintesencja produktu Le Smoking, nawiązującego do początków eleganckiej piżamy. To spojrzenie jest niezapomniane.

Emma Corrin na premierze „The Crown”.

Londyn, Anglia - 05 grudnia: obecność Emmy Corrin

Emmę Corrin

Obrazy Getty’ego

Sprowadzenie jednej z największych ikon mody wszechczasów nie jest łatwym zadaniem, ale nowoczesne podejście Emmy Corrin do białego garnituru księżnej Diany jest prawie tak dobre, jak oryginał.

Jacob El Wardi na Festiwalu Filmowym w Wenecji

Jacob El Wardi pojawia się na czerwonym dywanie podczas kręcenia filmu

Jacob Al-Wardi

Obrazy Getty’ego

Jacob Elordi pokazuje nam, jak młoda gwiazda Hollywood może w ciągu roku stać się ikoną mody. Jego występy na czerwonym dywanie i stylizacje poza służbą zapadały w pamięć i nie wymagały wysiłku. Ten dwurzędowy smoking to stary hollywoodzki blask.

Zły króliczek na gali Met

Bad Bunny na gali Met 2023: Karl Lagerfeld: A Line of Beauty, która odbyła się w Metropolitan Museum of Art 1 maja 2023 r. w Nowym Jorku, Nowy Jork.

Zły króliczek

Michaela Bucknera/Variety

Bad Bunny przoduje w redefiniowaniu standardów męskiej odzieży wieczorowej. Jego biały garnitur bez pleców i boa w kwiaty jest efektowny, seksowny i męski.

Taylor Russell na rozdaniu nagród mody

LONDYN, ANGLIA - 04 GRUDNIA: Taylor Russell uczestniczy w ceremonii wręczenia nagród Fashion Awards 2023 wręczanych przez Pandorę w Royal Albert Hall 4 grudnia 2023 r. w Londynie, Anglia.  (Zdjęcie: Mike Marsland/WireImage)

Taylora Russella

Obrazy Getty’ego

Kiedy zobaczysz ją na czerwonym dywanie, wiesz, że właśnie taka miała być ta sukienka: wielka chwila na czerwonym dywanie.

Beyoncé jest w trasie koncertowej

SZTOKHOLM, SZWECJA – 10 MAJA: (Tylko do użytku redakcyjnego) (Reportaż wyłączny) Beyoncé występuje na scenie podczas wieczoru otwarcia

Beyonce

Obrazy Getty’ego

Po jednym z największych tournee w historii, gdzie moda była na pierwszym miejscu, ten jedyny w swoim rodzaju garnitur Loewe jest klasą samą w sobie.

Zendaya na rozdaniu nagród SAG

Zendaya na 29. corocznej ceremonii wręczenia nagród Screen Actors Guild Awards, która odbyła się w Fairmont Century Plaza 26 lutego 2023 r. w Los Angeles, Kalifornia.

Zendaya

Gilberta Floresa/Odmiana

W tym momencie Zendaya udowodniła, że ​​jest główną siłą na czerwonym dywanie, a ta jasnoróżowa sukienka Valentino bez ramiączek po raz kolejny pokazała, że ​​jest na szczycie swojej gry.

Hunter Schiffer na przyjęciu Oscarów w Vanity Fair

Hunter Schaeffer przybywa na imprezę Oscarową Vanity Fair 2023, która odbędzie się 12 marca 2023 r. w Wallis Annenberg Center for the Performing Arts w Beverly Hills w Kalifornii.

Huntera Schafera

Alberto Rodriguez/Odmiana

Anielskie pióra i zwiewna jedwabna spódnica sprawiają, że wygląda to jeszcze bardziej eterycznie niż sukienka w kolorze nude. Doskonała konstrukcja sprawia, że ​​zapomina się o możliwości awarii garderoby.

Paul Mescal na Oscarach

Paul Mescal na 95. dorocznej ceremonii rozdania Oscarów, która odbyła się w Ovation Hollywood 12 marca 2023 r. w Los Angeles, Kalifornia.

Pawła Mescala

Gilberta Floresa/Odmiana

Smoking z lat 70. w połączeniu z białą marynarką nigdy nie wyglądał tak dobrze, jak na Mescalu. Fryzurą roku była cienka barwena.

A najgorsze…

Rock na Oscarach

Dwayne Johnson na 95. dorocznej ceremonii rozdania Oscarów, która odbyła się w Ovation Hollywood, 12 marca 2023 r. w Los Angeles, Kalifornia.

Dwayne Johnson

Gilberta Floresa/Odmiana

Wiemy, że The Rock jest najbardziej sympatycznym mężczyzną, dlatego boli nas, że w tej brzoskwiniowej satynowej marynarce wygląda bardziej jak wypchana poduszka niż apartament dla nowożeńców w Las Vegas. Wspaniały.

Jared Leto na gali Met

Jared Leto na gali Met 2023: Karl Lagerfeld: A Line of Beauty, która odbyła się w Metropolitan Museum of Art 1 maja 2023 r. w Nowym Jorku, Nowy Jork.

Jared Leto

Christophera Polka/WWD

Podnieście ręce, jeśli to spojrzenie pojawia się w Waszych koszmarach więcej niż raz.

Florence Pugh na Oscarach

Florence Pugh na 95. dorocznej ceremonii rozdania Oscarów, która odbyła się w Ovation Hollywood 12 marca 2023 r. w Los Angeles, Kalifornia.

Florencja Pugh

Gilberta Floresa/Odmiana

Tak się niestety dzieje, gdy nie można poprzestać na jednej koncepcji. Rezultat przypomina robaka, który utknął w kołdrze, wychodząc za drzwi.

Sam Smith na rozdaniu nagród Brit Awards

Sam Smith na ceremonii wręczenia nagród Fashion Awards 2023 wręczonych przez Pandorę, która odbyła się w Royal Albert Hall 4 grudnia 2023 r. w Londynie, Anglia.

Sam Smith

Adam Duke/WWD

Zamiast być szykownym czerwonym dywanem, wygląda bardziej jak „Iniemamocni” na imprezie Halloween. Nie idealny.

Heidi Klum na Złotych Globach

Heidi Klum na 80. dorocznej ceremonii wręczenia Złotych Globów, która odbyła się w hotelu Beverly Hilton, 10 stycznia 2023 r. w Beverly Hills w Kalifornii.

Heidi Klum

Gilberta Floresa/Odmiana

To byłaby sukienka dyskwalifikująca dla „Project Runway”.

Doja Cat na pokazie Schiaparelli Couture

Doja Cat pozuje w pierwszym rzędzie na pokazie mody Schiaparelli Couture wiosna 2023, sfotografowanym 23 stycznia 2023 r. w Paryżu, Francja.

Doja Kot

Stefana Viogeri/WWD

Doja Cat jest nieustraszona. Czasami się to opłaca, a czasami nie. To był ostatni. Ale nadal ją kochamy.

READ  Joy Behar spada na „Widok”, rośliny stają przed publicznością