18 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tim Heidecker udostępnia ekscentryczny nowy singiel „Buddy”

Tim Heidecker udostępnia ekscentryczny nowy singiel „Buddy”

Komik, aktor, pisarz i muzyk Tim Heidecker ujawnił nowy album. Liceuml jest najnowszym albumem studyjnym amerykańskiego zespołu, wydanym 24 czerwca nakładem Spacebomb. Przed wydaniem Heidecker podzielił się głównym singlem albumu „Buddy” wraz z wiadomościami o trasie Summer 2022 North American Tour.

„Buddy” łączy radosną gitarę akustyczną z tandetnymi solówkami, dni chwały Toma Petty’ego i The Heartbreakers czy Witamy w administracji międzystanowej-Yera Fontanny Wayne’a. Jak sugeruje tytuł LP, w tej piosence Heidecker wraca myślami do dzieciństwa i młodości – wszystko do świetnej mieszanki folkowego rocka, która mogła z łatwością zmienić jej ścieżkę wokalną w tamtych latach

Heidecker wyprodukował Liceum Z Mac DeMarco, Drew Erickson i Eric D. Johnsona. Opisywany jako „kompozycja kilku początkujących przyjaciół”, Friend to ktoś, kogo wszyscy rozpoznajemy: humorzasty nastolatek dręczony przez swoich niesympatycznych i wyalienowanych rodziców, którego jedyne schronienie znajduje się w przestrzeni między słuchawkami.

Nadchodząca trasa koncertowa Heideckera zatytułowana Tim Heidecker na żywo! Z udziałem Tima Heideckera i The Very Good Band. Heidecker i zespół przygotują się na krótką wycieczkę w lipcu z koncertem w Bowery Ballroom w Nowym Jorku 14 kwietnia i Williamsburg Music Hall 16 kwietnia.

Trasa rozpocznie się w lipcu tygodniem występów na rozgrzewkę w Elysian Theatre w Los Angeles. Stamtąd zaczną przybywać Heidecker i jego towarzysze San Francisco. Chicago, Toronto, Austin, Boston i Brooklyn.

Bilety w sprzedaży w piątek (15 kwietnia), a pełny harmonogram wycieczek znajdziecie poniżej

READ  Wyniki WWE Raw 28/8 – Walka, która może przejść wszędzie, Ludwig Kaiser mierzy się z Chadem Gable’em