22 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Los Angeles Rams, Matthew Stafford, żona Kelly'ego, aby pokryć rachunki fotografa za szpital po upadku ze sceny

Los Angeles Rams, Matthew Stafford, żona Kelly’ego, aby pokryć rachunki fotografa za szpital po upadku ze sceny

Los Angeles Rams, rozgrywający Mateusz Stafford A jego żona, Kelly, powiedziała w czwartek, że zapłacą rachunki medyczne fotografa i wymienią jego aparaty po tym, jak spadła z podium podczas środowego święta drużyny.

Kelly Smiley, redaktorka zdjęć NFL, NBA i NHL i niezależna fotografka, powiedziała w czwartek na Twitterze, że złamała kręgosłup jesienią, co przydarzyło się Matthew i Kelly Staffordom, po upadku do tyłu na scenie. Poza tym wszystkie jej aparaty były zepsute, napisała na Twitterze.

W filmie krążącym w mediach społecznościowych Stafford wydawał się zauważyć upadek Smileya, ale odwrócił się. Po tych słowach Kelly Stafford podbiegła do krawędzi podium, by sprawdzić, co się dzieje z Smileyem. Matthew Stafford był szeroko krytykowany w mediach społecznościowych za reakcję na wideo.

„Byliśmy w kontakcie z Kelly Smiley od wczorajszego incydentu i przepraszamy za to, co się stało” – powiedziała rodzina Rams i Staffords we wspólnym oświadczeniu. „Jak powiedzieliśmy Kelly, pokryjemy wszystkie jej rachunki za szpital i wymienimy jej kamery. Życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia”.

Strona GoFundMe została utworzona, aby pomóc Smiley i wygenerowała ponad 42 000 dolarów darowizn od czwartkowego popołudnia.

READ  Bill Belichick o przyszłości w Patriots: Skupiam się na Jets