16 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Los Angeles Rams DT Aaron Donald wskazuje na powrót podczas parady Super Bowl

Los Angeles Rams DT Aaron Donald wskazuje na powrót podczas parady Super Bowl

INglewood, Kalifornia — Trener Los Angeles Rams, Sean McVeigh, wykorzystał radość ze środowej parady podczas Super Bowl, aby przekonać najlepszego defensywnego zawodnika NFL do wycofania się z potencjalnej emerytury, chociaż te myśli mogły być początkowo niejasne.

McVay zauważył, że na prowizorycznej scenie przed Koloseum w Los Angeles, z zapaloną pochodnią olimpijską i tysiącami fanów gromadzących się w oczekiwaniu Aaron Donald Tak jak defensywny atak taranów kończył krótką przemowę.

konferansjer JB Long ogłosił: „Aaron – Sean McVeigh poklepał mnie po ramieniu”. – Chciał wiedzieć, czy byłabyś zainteresowana ponownym uruchomieniem.

Następnie McVeigh rozpoczął niewypowiedziany hymn.

Uruchom ponownie! Uruchom ponownie! Uruchom ponownie!

„Zbudowaliśmy super zespół, możemy przywrócić super zespół” – powiedział Donald, wzniecając głośne okrzyki, w szczególności McVeigh. „Dlaczego go nie odzyskamy? Znowu możemy zostać mistrzami świata!”

Ten moment wydawał się rozwiać obawy, że McVeigh, 36-letni trener, który dwukrotnie w ciągu pięciu sezonów dotarł do Super Bowl, oraz Donald, trzykrotny defensor roku i siedmiokrotnie, zmierzają do swojego wieku. -31 sezon, nagle przejdzie na emeryturę po wygranym 23-20 mistrzostwach z Cincinnati Bengals w niedzielny wieczór.

Obaj niedawno pozostawili tę możliwość otwartą. McVeigh, który mówił introspekcyjnie o osiągnięciu zdrowszej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym w dniach poprzedzających Super Bowl, odpowiedział na poniedziałkowe pytanie dotyczące powrotu w 2022 r.: „Zobaczymy”. Przed niedzielnym meczem Rodney Harrison, były analityk NFL i obecny analityk NBC, powiedział, że istnieje „silna możliwość”, że Donald przejdzie na emeryturę, jeśli Rams wygra Super Bowl, mimo że ma jeszcze trzy lata kontraktu.

Donald był niezobowiązujący w niedzielę wieczorem, ale jego komentarze na scenie niecałe 72 godziny później zdawały się wskazywać, że wrócił. McVeigh sam nie zajął się problemem, ale jego działania wydają się dużo mówić.

READ  Sailors Top Rays w finale serialu

„Widziałem dzisiaj Seana na scenie” – powiedział Kevin Dimoff, COO Rams. „Jest gotowy do obrony naszego tytułu.”

– Czy tak powiedzieli? Dyrektor generalny Rams, Les Snead, został komicznie zapytany o powrót McVaya i Donalda. – Wiesz co, ufam mu.

Zawodnicy, trenerzy i kadra kierownicza Rams wypełnili cztery piętrowe autobusy na trasie parady o długości 1,1 mili, która zaczynała się w Shrine Auditorium i kończyła na Figueroa Street, zanim dotarli do Koloseum, miejsca, które gościło Rams od prawie 40 lat (w tym pierwszy z cztery sezony w Los Angeles, od 2016 do 2019). The Rams to trzecia główna drużyna sportowa Los Angeles, która wygrała mistrzostwo w okresie 16 miesięcy, ale oferta Los Angeles Dodgers i Los Angeles Lakers została odrzucona z powodu ograniczeń COVID-19.

„Run it back” wkrótce stało się tematem grających na scenie, frazą wypowiadaną również przez duet odbiorców dynamicznych miedziany kubek i Robert Woods. Andrzeja Whitwortha40-letni lewy obrońca, który został Człowiekiem Roku Walter Payton NFL, nie był zobowiązany do powrotu, mówiąc: „Zatrzymamy tę rozmowę na inny dzień”.

Ale von miller32-letni gracz Pro Bowl, który wyruszył do wolnej agencji, nie był.

„Von-Sean chce wiedzieć, czy jesteś zainteresowany odtworzeniem tego” – powiedział Long, gdy Miller stał przed mikrofonem.

– Człowieku, nigdzie się nie wybieramy – powiedział Miller.