16 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Deshaun Watson postrzega korsarzy i wikingów jako potencjalne miejsca docelowe pomimo niepewnej przyszłości NFL, mówi raport

Deshaun Watson postrzega korsarzy i wikingów jako potencjalne miejsca docelowe pomimo niepewnej przyszłości NFL, mówi raport

Teksas rozgrywający Deshaun Watson Nie był w terenie od roku, kiedy toczył 22 procesy cywilne, a także śledztwo kryminalne prowadzone przez Departament Policji w Houston w związku z domniemanym nadużyciem seksualnym. Ale to nie powstrzymało byłego Pro Bowlera przed podjęciem decyzji, które miejsca powinien handlować w tym sezonie. ten pirat i Wikingowie Wśród pierwszych zespołów na radarze Watsona Według Jeremy’ego Fowlera z ESPN,z bezpłatną agencją na 2022 rok za około miesiąc.

26-latek, o którym mówiono, że chciał wyprowadzić się z Houston jeszcze zanim pojawiły się jego problemy prawne, ma w kontrakcie klauzulę o zakazie handlu, co oznacza, że ​​musi zgodzić się na każdą umowę. wolałbym delfiny Jako punkt lądowania przed terminem handlu w 2021 r., Chris Mortensen z ESPN wcześniej wspomniał, Miami było podobno w pewnym momencie w głębokich rozmowach na temat nabycia Texas QB. Wygląda jednak na to, że delfiny zdecydowały się wybrać poprzednią pierwszą rundę Toa Tagoviloa Pod nowym trenerem Mike’em McDanielem.

Dopasowanie pirackie ma sens z piłkarskiego punktu widzenia. z Tom Brady Emerytowany trener Bruce Arians stara się szybko naprawić w QB, aby skorzystać z tego, co wydaje się być gwałtownie kurczącym się okresem mistrzostw, dwa lata po wygraniu przez drużynę Super Bowl. Tampa Bay została również powiązana z SeahawksRussell Wilsonpomimo napiętego limitu wynagrodzeń ustalonego w 2022 roku.

Z drugiej strony Wikingowie mają Kuzyni Kirka Na rocznym kontrakcie. Podobno nowy trener Kevin O’Connell Podziękowania kuzyni W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, wcześniej pracowała z QB w Waszyngtonie. Ale nowy dyrektor generalny Kwesi Adofo-Mensah może zaoszczędzić 35 milionów dolarów, wymieniając weterana poza sezonem.

Większe pytanie dotyczy kwestii prawnych Watsona. Niezależnie od preferencji QB – lub chęci Teksańczyków do umycia rąk od trwającej sagi – żadna transakcja nie dojdzie do skutku, dopóki nie zostanie rozwiązana. Watson toczy 22 pozwy cywilne od kobiet, które zarzucają napaść lub niewłaściwe zachowanie podczas prywatnych masaży, a policja w Houston prowadzi śledztwo w sprawie 10 skarg kryminalnych. Niezależnie od konsekwencji prawnych, może on również spotkać się z dyscypliną ligową za naruszenie Zasad zachowania osobistego NFL.

READ  Powrót „Zion Point”: jak nowa (stara) rola Williamsona zmienia trajektorię Pelicans