1 października, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lindsey Erin Pearlman Dead

Lindsey Perlman nie żyje: zgłoszono zaginięcie aktora „Szpitala Generalnego”

Lindsey PerlmanWedług Departamentu Policji w Los Angeles aktorka telewizyjna, która wystąpiła w „Szpitalu Generalnym” i „Sprawiedliwości Chicago”, została znaleziona martwa w piątek. Miała 43 lata.

Aktualizacja wysłana do Witryna LAPD Brzmi on: „Dzisiaj około 8:30 funkcjonariusze hollywoodzkiego okręgu odpowiedzieli na wezwanie radiowe w sprawie śledztwa w sprawie śmierci na Franklin Avenue i North Sierra Bonita Street. Od tego czasu biuro szeryfa hrabstwa Los Angeles potwierdziło, że to Lindsey Erin Perlman Koroner ustali przyczynę śmierci.

Zaginięcie Perelmana zostało wcześniej zgłoszone przez rodzinę i przyjaciół. Według strony internetowej LAPD, ostatnio widziano ją 13 lutego o godzinie 12 w 1600 roku na N. Mariposa Street w Los Angeles.

„Aktorka urodzona w Chicago”, mówi IMDb صفحة stronaOd 2015 roku Perlman pojawił się w kilku programach telewizyjnych, w tym w „Empire”, „Chicago Justice”, „Sneaky Pete”, „American Housewife”, „General Hospital”, „Selena: The Series” i „The Ms. Pat Show”. ”. Ostatnio Perlman zagrał Karen w „Vicious”, programie emitowanym na Urbanflix. Według jej biografii na IMDb, ukończyła Second City Conservatory i otrzymała nagrodę Josepha Jeffersona dla aktorki w roli głównej za pracę w sztuce „Nigdy nie ma druhny”.

Mąż Perlmana, Vance Smith napisał Instagram: „Policja znalazła Lindsey. Nie ma jej. Jestem zdesperowana. Podzielę się więcej później, ale chciałem podziękować wszystkim za ich miłość i wysiłki i poprosić o uszanowanie prywatności jej rodziny w tym czasie.”

Przedstawiciel Perelmana nie odpowiedział od razu różnorodnySkomentuj prośbę.

READ  Britney Spears została ostrzeżona przez Animal Control po tym, jak pies użądlił starszego mężczyznę