16 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jimmy Fallon przeprasza pracowników za zarzuty dotyczące trudnego środowiska pracy w „Tonight Show”

Jimmy Fallon przeprasza pracowników za zarzuty dotyczące trudnego środowiska pracy w „Tonight Show”

Todd O’Young/NBC/Getty Images/File

Jimmy Fallon na kwietniowym planie The Tonight Show.CNN

Jimmy Fallon ma przepraszam Do swoich kolegów w sprawie zarzutów zawartych w A Historia Rolling Stone’a CNN dowiedziało się o czwartkowym podcaście na temat trudnego środowiska pracy w programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon.

Podczas rozmowy telefonicznej na Zoomie z ekipą „The Tonight Show” po ujawnieniu tej historii Fallon podobno powiedział, że nie ma zamiaru „tworzyć takiej atmosfery w programie” – wynika z kolejnego artykułu opublikowanego w „Rolling Stone”, cytując anonimowego osoba. Pracownicy, którzy dzwonili.

CNN skontaktowało się z przedstawicielami Fallon.

Przedstawiciel NBC odesłał CNN do oświadczenia sieci wydrukowanego w oryginalnym raporcie Rolling Stone.

„To zawstydzające i czuję się bardzo źle” – według artykułu w „Rolling Stone” rzekomo powiedzieli pracownicy.

„Przepraszam, jeśli zawstydziłem ciebie, twoją rodzinę i przyjaciół… Czuję się tak źle, że nawet nie mogę ci tego powiedzieć” – w artykule cytuje Fallon.

„Chcę, żeby przedstawienie było zabawne; [it] „To powinno obejmować wszystkich”. „To powinien być najlepszy występ”.

W oryginalnej historii 16 obecnych i byłych pracowników opisało trudne środowisko pracy w „The Tonight Show”, które ich zdaniem w niektórych przypadkach było szkodliwe dla ich zdrowia psychicznego. Ze względu na obawę przed konsekwencjami zawodowymi poszczególne osoby nie są identyfikowane z imienia i nazwiska w tej historii. CNN nie zweryfikowało niezależnie ich twierdzeń.

Fallon i „Tonight Show” nie skomentowali pierwszej historii, ale w raporcie znalazło się oświadczenie NBC.

„Jesteśmy niezwykle dumni z The Tonight Show, a zapewnienie pełnego szacunku środowiska pracy jest dla nas najwyższym priorytetem” – stwierdzono w oświadczeniu NBC. „Jak w każdym miejscu pracy, pracownicy zgłaszali różne kwestie; Sprawę zbadano i tam, gdzie było to konieczne, podjęto niezbędne działania. Jak zawsze zachęcamy pracowników, którzy uważają, że byli świadkami lub zaobserwowali zachowania niezgodne z naszymi zasadami, aby zgłaszali swoje wątpliwości, abyśmy mogli odpowiednio się nimi zająć.

READ  Co „nie było wspaniałe” w odcinku świątecznym

W 2020 roku w Fallonie byłem postrzelony W klipie powrócił ze skeczu „Saturday Night Live”, w którym wcielił się w Chrisa Rocka i pojawił się z czarną twarzą.

Wydane przez Fallona przeprosiny Po tym, jak szkic, który pierwotnie wyemitowano w SNL w 2000 roku, stał się wirusowy w mediach społecznościowych i wywołał krytykę.

W ostatnich tygodniach przydarzyło się to Fallon Z powrotem Na Podcast „Piąte Uderzenie Siły”. z innymi gospodarzami wieczoru, Johnem Oliverem, Stephenem Colbertem, Jimmym Kimmelem i Sethem Meyersem, podczas gdy ich programy przygasają w związku z trwającym strajkiem scenarzystów. Dochód z podcastu zostanie przekazany bezrobotnym pracownikom gospodarzy programów – powiedzieli.