24 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Liczby wylosowane w tegorocznym finałowym losowaniu, które doprowadziły do ​​wygranej w Powerball o wartości 760 milionów dolarów

Liczby wylosowane w tegorocznym finałowym losowaniu, które doprowadziły do ​​wygranej w Powerball o wartości 760 milionów dolarów

Jay L. Clendenin/Los Angeles Times/Getty Images

Pula Powerball z sobotniego wieczoru jest szóstą co do wielkości w historii gry.CNN

Według szacunków ponad trzy czwarte miliarda dolarów 760 milionów dolarów – będzie można wygrać w sobotę, po tym jak w środowym losowaniu Powerball nie wyłoniono zwycięzców.

W sobotę wylosowano liczby 10, 11, 26, 27, 34 oraz Powerball 7.

Minęły ponad dwa miesiące i nikt nie wygrał jackpota. Ostatnia nagroda główna nie została jeszcze odebrana.

Ostatni raz jackpot został wygrany 11 października, kiedy tajemniczy zwycięzca z Kalifornii zdobył ogłuszacz. 1,76 miliarda dolarów – Wartość pieniężna: 774,1 miliona dolarów. Według California Lottery bilet został sprzedany w Midway Market & Liquor w Frazier Park, około 70 mil na północ od Los Angeles.

Jak dotąd jednak nikt nie zgłosił się po nagrodę i mają na to rok, licząc od 11 października. Jeśli nikt się nie zgłosi, pieniądze trafią do szkół publicznych w Kalifornii – twierdzi Carolyn Baker, rzeczniczka loterii stanowej.

Pula nagród z sobotniego wieczoru obejmuje opcję ryczałtową w wysokości 383,6 miliona dolarów. Jest szóstym co do wielkości w historii gry Arsenał.

Powerball kosztuje 2 dolary za grę. Wygrana jackpota oznacza, że ​​kupon poprawnie odgadł wszystkie pięć białych kulek i czerwoną „Powerball”.

Losowania odbywają się w poniedziałki, środy i soboty o 22:59 ET w Tallahassee na Florydzie. Według strony internetowej Powerball ostateczne godziny sprzedaży biletów są różne, ale zwykle ustalane są na godzinę lub dwie przed losowaniem.

Grafika jest nadawana i może być przekaz na żywo Na stronie Powerball.

READ  Buffett powraca, by zaatakować Bitcoin, twierdząc, że „nic nie wytwarza”