29 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lego Zelda, ale potwierdzone po ostrzeżeniach o prawach autorskich YouTube

Lego Zelda, ale potwierdzone po ostrzeżeniach o prawach autorskich YouTube

zdjęcie: Kokai Ng / Nintendo / Kotaku (Obrazy Getty’ego)

Nic nie potwierdza istnienia czegoś takiego jak właściciel praw autorskich, który robi wszystko, co w jego mocy, aby to ukryć. Dlatego firma Lego publikuje powiadomienia o usunięciu filmów z YouTube z odwagą replikującą zbliżający się wyciek wideo. Zelda-oparte na Świetna kolekcja Deku Tree.

Jak to zauważyłem Nintendo na żywoKanał Youtube Nintendo Prime otrzymali od firmy Lego żądanie usunięcia treści z powodu naruszenia praw autorskich po tym, jak powtórzyli plotkę o ZeldaGrupa tematyczna prezentująca drzewo Great Deku w filmie na swoim kanale.

Co, jak bardzo rozsądnie konkluduje Nintendo Prime, dotyczy wszystkich dowodów, których potrzebujesz, aby wiedzieć, że jest prawdziwy. Jeśli nie pokazują obrazów należących do Lego, nie naruszasz praw autorskich Lego!

Nadszedł czas, aby pojawiła się grupa. Lego nie stworzyło pliku Zelda ustawiony na wiele lat, Mimo wysiłków fanów, co – biorąc pod uwagę popularność Lego Mario – jest niemal bez znaczenia. Następnie, na początku tego miesiąca, Prywatna ankieta konsumencka wydaje się wskazywać, że coś takiego jest w końcu bliskie. the Rezygnacja wliczona w cenę Wiadomości o możliwych nowych grupach dla Władca PierścieniGotham City, Sleeping Beauty i już ulubiona roślina księżniczki Zeldy.

Mówi się, że jest to zestaw 1920 elementów, z opcją zbudowania drzewa z zielonymi lub różowymi liśćmi, w zależności od tego, czy chcesz, aby pasowały. Okaryna czasu Lub Oddech dziczy. Który wygląda pięknie! Można sobie wyobrazić, że Lego byłoby szczęśliwe, ponieważ wszyscy są tym bardzo podekscytowani.

Ale zamiast zaakceptować ogromne ilości szumu i podekscytowania przed ogłoszeniem, duński gigant wydaje się zamiast tego rzucać ostrzeżenia o prawach autorskich – działanie, które może poważnie zaszkodzić kanałom YouTube, które były szalenie entuzjastycznie nastawione do produktów Lego.

Skontaktowaliśmy się z Lego, aby zapytać ich o motywy podjęcia takich działań, a jeśli to zrobią, damy nam znać.

READ  Fairphone 2 zakończy żywot po 7 latach aktualizacji