1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Palworld ma za sobą wspaniały weekend, sprzedając 5 milionów egzemplarzy i wyprzedzając Cyberpunk 2077 na liście najchętniej granych gier na Steamie

Palworld ma za sobą wspaniały weekend, sprzedając 5 milionów egzemplarzy i wyprzedzając Cyberpunk 2077 na liście najchętniej granych gier na Steamie

Zdumiewający sukces Palworld wzrósł w ciągu weekendu, gdy gra o przetrwaniu i tworzeniu gier „Pokémon with Guns” znalazła się na szczycie listy najczęściej granych gier na platformie Steam i sprzedała się w milionach egzemplarzy więcej.

Palworld wystartował 19 stycznia we wczesnym dostępie na Steamie, a także na Xbox i PC z systemem Windows, dzień i dzień z Game Pass. Palworld wyprzedził Cyberpunk 2077 CD Projekt i ustanowił piątą co do wielkości liczbę jednoczesnych graczy na Steamie z 1 291 967 graczami online w tym samym czasie na platformie Valve. Palworld jest obecnie najchętniej graną grą na Steamie, pokonując gigantów Counter-Strike 2, Dota 2 i PUBG. Jest to szósta gra w historii, która osiągnęła milion jednoczesnych kopii na platformie Steam.

Sukcesowi na Steamie towarzyszy wiele rekordów Steam. Palworld jest obecnie najchętniej graną japońską grą wszechczasów na platformie Steam (jej twórca, PocketPair, ma siedzibę w Tokio), wyprzedzając poprzedniego rekordzistę, Elden Ring. Palworld to druga najczęściej grana płatna gra wszechczasów na platformie Steam, po być może nie do pokonania w PUBG, wynoszącej 3 257 248, która miała miejsce, zanim gra typu Battle Royale stała się dostępna za darmo.

chwila, – stwierdziła kieszeń Palworld sprzedał się w ponad pięciu milionach w ciągu około trzech dni, przy 86 000 egzemplarzy na godzinę. Dla porównania: Marvel’s Spider-Man firmy Insomniac sprzedał się w 3,3 miliona egzemplarzy w ciągu pierwszych trzech dni sprzedaży, God of War studia Sony Santa Monica Studio sprzedał się w 3,1 miliona egzemplarzy w trzy dni, a The Last of Us 2 studia Naughty Dog sprzedał się w 4 milionach egzemplarzy w tym samym czasie okres. . Palworld wyprzedał się szybciej niż najszybciej sprzedająca się gra ekskluzywna na PS4 w historii w ciągu trzech dni. Wszystko to pomimo dostępności od pierwszego dnia w ramach Game Pass.

READ  Gracze Destiny 2, którzy byli oszołomieni Bungie, zwolnili Michaela Salvatore, słynnego kompozytora

Chociaż Palworld odniósł ogromny sukces, nie jest pozbawiony kontrowersji. W zeszłym tygodniu IGN poinformował, że niektórzy fani Pokémonów w mediach społecznościowych zwracali uwagę na uderzające podobieństwa między World's Pals a samymi Pokémonami. Gdzie indziej wersja na konsolę Xbox nadal pozostaje w tyle za wersją na Steam pod względem kluczowych funkcji i aktualizacji. Masowa premiera Palworld spowodowała straty również dla jego serwerów.

Sprawdź recenzję Palworld Early Access IGN, aby zobaczyć, co o niej pomyśleliśmy.

Wesley jest redaktorem wiadomości IGN w Wielkiej Brytanii. Znajdziesz go na Twitterze pod adresem @wyp100. Możesz skontaktować się z Wesleyem pod adresem [email protected] lub poufnie pod adresem [email protected].