26 kwietnia, 2024

Lakers vs Kings Końcowy wynik: 120-114 Lakers upadają na czwartej pozycji

The Lakers Ostatecznie drużyna poniżej 0,500 zagrała w piątek i przegrała z Kings 120-114. Środek Więcej graczy brakuje gierProtest eskaluje poza stadionem, a Cztery gry z rzęduLos Angeles znalazło sposób, by się rozpaść o czwartej.

W obliczu choroby, która skłoniła go do podjęcia decyzji, kiedy dopasować, Anthony Davis z Crypto.com Arena wyraźnie pojawił się pod pogodą z jasnoczerwonym nosem. Ale nie widziałeś dużego wpływu na jego grę; Zaczął od znakomitej asysty dla Lonnie Sky Walkera IV, wskoczył na trybuny, aby ukraść podanie, i miał blok pościgowy na Harrison Barnes. Lakers nadal mieli typowe słabsze wyniki w pierwszej kwarcie, ale przeciwko słabszemu przeciwnikowi byli w stanie ich pokonać i wyskoczyć z pierwszego, nawet w wieku 23 lat.

Nie jest tajemnicą, że trzeci kwartał był wyzwaniem dla Lakeshow w tym sezonie iw piątkowy wieczór tak było. Kwartał był meczem w obie strony, obie drużyny zamieniły się strunami, a żadna z drużyn nie dominowała. W połowie czwartej zmiany, z Dearonem Foxem na ławce, Lakers byli w stanie prowadzić czterema punktami, ale nie byli w stanie go powiększyć. Przetrwali ostatnie minuty i posuwali się naprzód, jeden wszedł do czwartej.

W ostatniej kwarcie, gdy Anthony Davis odpoczywał po raz ostatni, Lakers znaleźli mieszankę Russella Westbrooka i Wayne’a Gabriela połączonych w dwóch koszach. Wienen zakończył wieczór z ośmioma punktami, 4/4 pola. Ross w zasadzie biegł na punkcie, ale Reeves dużo dostawał piłkę i strzelał dla siebie. Po powrocie Anthony’ego Davisa był to jeden mecz posiadania i tak pozostało, dopóki DeAaron Fox nie otworzył meczu z Kings na cztery minuty przed zakończeniem meczu. Skończył wieczór z 32-sekundami i wyciągnął Lakers z nieszczęścia, obracając boję na Austina Reevesa na 0:32 sekundy przed końcem.

patrz na jasną stronę

Drużyna 2-10. Rozumiem, że pozytywność może wydawać się w tym momencie nieprzyjemna, ale mam kilka rzeczy, z których Laker Nation powinien być zadowolony.

• Anthony Davis był w tym sezonie Iron Manem. Zajmował się kontuzją i chorobą dolnej części pleców i grał jeden po drugim. Pojawił się i grał ostro. Sans LeBron, położył Lakers na plecy i zakończył wieczór z 24 punktami, 2 informacje zwrotne i 1 pomoc, za bycie liderem, którego ten zespół rozpaczliwie potrzebuje.
  • Lakers są znani z znajdowania klejnotów w drafcie. 27 Wybierz Kyle Kuzma, Uncut Austin Reeves, a teraz Max Christie. Wybór drugiej rundy draftu zyskuje ostatnio coraz większą rolę i wygląda dobrze. W piątek Max miał 7 punktów i 4 zbiórki. Jeśli nadal będzie grał dobrze i zdobędzie miejsce w rotacji w tej drużynie, będzie to kolejna wygrana dywizji skautingu Lakersów.
READ  Pirates QB Tom Brady rozważa wszystkie opcje jako potencjalny agent w 2023 roku

Lakers chcą prawdziwego zwycięstwa w niedzielę Sieci Brooklyńskie. Zmierzą się z przeciwnikiem na Konferencji Wschodniej w Los Angeles o 18:30, szukając drugiej wygranej z rzędu.

po więcej Lakers Mów głośniej, zasubskrybuj kanał transmisji na srebrnym ekranie i rzuć się ItunesA spotifyA Zszywacz lub podcast google. Możesz śledzić Edwina na Twitterze pod adresem ha ha ha ha ha ha.