25 kwietnia, 2024

Rajdy Gonzagi, unikając irytacji stanu Michigan na pokładzie lotniczym

Coronado, Kalifornia – Drew Tim Miał 22 punkty i 13 zbiórek i poprowadził Gonzagę na drugim miejscu w porywającym powrocie z 12-punktowego opóźnienia, które doprowadziło Bulldoga do zwycięstwa 64-63 nad Michigan State w piątek wieczorem na pokładzie USS Abraham Lincoln w North Island Naval . stacja powietrzna.

Timme oddał strzał z wewnętrznej strony w 2:24 i objął prowadzenie 63-61, pierwszy strzał Gonzagi od początku meczu. Zags zdobył tylko jeden punkt, kiedy Timme wykonał drugi z dwóch rzutów wolnych na 1:51 przed końcem.

Gonzaga Julian Strother Został wezwany do podróży z 31 sekundami i stanem Michigan Jaden Akins Desperacja za trzy punkty nie trafiła w dzwonek.

Strother zdobył 13 punktów i dziewięć zbiórek Nolan Hickman Zdobył 10 punktów dla Gonzagi (2-0).

Stan Michigan to wielki człowiek Maddy Sissoko Zdobył 10 ze swoich 14 punktów w pierwszej połowie, ale popełnił trzeci faul na początku drugiej połowy i nie wywarł większego wpływu przez resztę drogi.

Spartanie prowadzili (1-1) 45-33 w trzy minuty po drugiej połowie, zanim Tim Wiggs prowadził 11-0, aby wydać 45-44. Timmy wykonał spin, wykonał rzut wolny, a potem został nakarmiony Zawodnik Bolton Aby przeskoczyć linię bazową, aby zbliżyć się do trzech punktów. Ifton czerwony IIISlam podniósł Zags do 45-44.

Tyson Walker Wykonał rzut rożny tuż przed 12:10, aby przełamać pięciominutową suszę MSU.

Pomimo tego, że był imponujący, Timme wykonał tylko cztery ze swoich 10 rzutów wolnych i mógł dać Zaggsowi amortyzację w późnej fazie gry.

Mecz rozegrano 11 lat po zwycięstwie Karoliny Północnej nad Michigan na pokładzie USS Carla Vinsona na North Island NAS. Z boku boiska obserwowali ówczesny prezydent Barack Obama i jego żona Michelle.

Drużyny nosiły mundury kamuflażowe z USA na plecach. Tuż przed rozpoczęciem drugiej połowy kibice wstali, by o zachodzie słońca wycofać się z flagi. Tłum liczący 3000 osób składał się głównie z marynarzy z lotniskowca oraz kibiców obu drużyn.

READ  Spencer zbombardował, Seth Strauss udaremnił i seria zakończyła się wynikiem 11-2

Michigan State prowadził 38:31 w pierwszej połowie, głównie dzięki silnej sile Sissoko w grze halowej wynoszącej 6 stóp 9. Sissoko miał trzy uderzenia pokoju w ostatnich pięciu minutach połowy, w tym podanie z alei od AJ Hoggard. Jego ostatnie dwa nurkowania pomogły Spartanom przejąć kontrolę. W stanie Michigan zdarzały się napady z rzędu, z trenerem Tomem Ezo, który z pewnością wymachiwał pięściami.

Żadna z drużyn nie bała się trafić za trzy punkty i każda drużyna oddała strzał zza łuku w pierwszych dwóch minutach. Wydawało się, że wiatr wpłynął tylko na jeden z rzutów za trzy punkty, ponieważ przebiegła sześciopiętrowa wieża i tablica wyników zablokowały większość wiatru znad Pacyfiku.