8 maja, 2024

Lakers kontra Bulls — podsumowanie meczu NBA — 29 marca 2023 r

CHICAGO – LeBron James zdobył 25 punktów w swoim powrocie do wyjściowego składu Los Angeles Lakers pokonali Chicago Bulls 121:110 w środę wieczorem.

James zebrał również siedem zbiórek i cztery asysty w 31 minut w swoim drugim meczu po tym, jak był pauzowany przez miesiąc z powodu zerwania ścięgna w prawej stopie. Czterokrotny MVP zdobył 19 punktów w niedzielnej porażce z Chicago 118:108 w swoim drugim występie jako rezerwowy w swojej 20-letniej karierze w NBA.

Los Angeles (38-38) rozpoczęło swoją podróż po pięciu meczach od czwartego zwycięstwa w sumie w pięciu meczach, walcząc jednocześnie o miejsce w Western Playoff. Anthony Davis zdobył 38 punktów i miał 10 zbiórek dla rodzinnego miasta, a D’Angelo Russell miał 17 punktów.

Nikola Vucevic zdobył 29 punktów i zebrał 12 zbiórek dla Chicago, ich druga porażka z rzędu. DeMar DeRozan zdobył 22 punkty, Kobe White miał 17 punktów i miał 9 asyst.

Bulls (36-40) zajmują 10. miejsce w Konferencji Wschodniej i zajmują ostatnie miejsce w turnieju.

Dank LaVine zdobył Chicago w ciągu siedmiu sekund na 56,7 sekundy przed końcem trzeciej kwarty. Ale Los Angeles ostatnio szybko się wycofało.

Trzypunktowa gra Dennisa Schroedera dała wynik 97-79 na 8:22 przed końcem, ograniczając prowadzenie Lakersów 12-3. Davis połączył swoją jedyną próbę za 3 punkty na 6:07 przed końcem, podnosząc Los Angeles na prowadzenie 105-87.

Austin Reeves dodał 19 punktów dla Lakers po rzutach 7 na 8.

Po prowadzeniu aż 17 w pierwszej kwarcie, Los Angeles zakończyło pierwszą połowę na prowadzeniu 10-0, prowadząc 59-51 po pierwszej połowie. James oddał cztery faule i uderzył piłkę na podjeździe.

Napiwki

Lakers: Russell zaczął (ból prawego biodra) po tym, jak został odsunięty na bok w poprzednich dwóch meczach. Trafił 7 na 12 z gry.

Bulls: C Andre Drummond opuścił mecz z powodów osobistych. Wydawnictwo Drummond Świergot We wtorek, że usuwał swoje aplikacje społecznościowe, aby skupić się na własnych Zdrowie psychiczne. … J. Alex Caruso (bolesność lewej stopy) wrócił do wyjściowego składu po poniedziałkowej porażce z Clippers 124:112. … Vucevic zdobył dla Chicago pierwsze 13 punktów w tym meczu.

READ  Lisandro Martínez miał opuścić resztę sezonu z powodu kontuzji śródstopia

Następny

Lakers: W Minnesocie w piątek wieczorem. Lakers przegrali w tym sezonie z Timberwolves 0:2.

Byki: W Charlotte w piątkowy wieczór. Bulls mają bilans 7-3 w ostatnich 10 meczach przeciwko Hornets.