22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

L3HARRIS rozszerza obecność w Europie dzięki zakładowi produkcyjnemu czujników w Polsce

L3HARRIS rozszerza obecność w Europie dzięki zakładowi produkcyjnemu czujników w Polsce

KATOWICE, Polska, – L3Harris Technologies (NYSE:LHX) poszerza swoją obecność w Europie budując w Polsce zaawansowany zakład inżynieryjny i produkcyjny zajmujący się rozwiązaniami elektrooptycznymi/podczerwonymi (EO/IR). Oczekuje się, że strona zacznie działać na początku 2024 roku.

Nowy obiekt o powierzchni 2800 metrów kwadratowych będzie służył Polsce, szerszemu kontynentowi europejskiemu i szerszej międzynarodowej klienteli dzięki zaawansowanym systemom czujników EO/IR firmy L3Harris.

„Zwiększenie naszej obecności w Polsce zapewnia naszym europejskim klientom dedykowane zespoły, których potrzebują, aby sprostać ich unikalnym potrzebom operacyjnym” – powiedział Dave Johnson, wiceprezes ds. międzynarodowych L3Harris. „Nasz zaawansowany zakład produkcyjny EO/IR i zwiększona obecność handlowa w sercu Europy pomogą naszym klientom być gotowymi do działania, gdy będziemy nadal wzmacniać nasze lokalne partnerstwa”.

Obiekt będzie zapewniał wielofunkcyjność w zakresie badań i rozwoju, inżynierii i montażu, a także będzie zatrudniał w pełni przeszkolonych lokalnych techników do świadczenia zaawansowanych usług naprawczych i wsparcia produktu.

Inwestycja opiera się na długiej historii L3Harris w dostarczaniu sprawdzonych technologii klientom w Polsce i ma na celu zatrudnienie ponad 30 pełnoetatowych, wysoko wykwalifikowanych pracowników w działach produkcyjnych, inżynieryjnych, finansowych i operacyjnych.

Europejska obecność firmy obejmuje biura w Warszawie i znaczącą produkcję w całej Europie. W czerwcu 2023 r. firma L3Harris otworzyła centrum produkcji i wsparcia produktów o powierzchni 5500 metrów kwadratowych w Bolonii we Włoszech.

L3Harris od kilkudziesięciu lat wspiera Siły Zbrojne RP i w nadchodzących latach planuje poszerzać swoją obecność. Z punktu widzenia komunikacji taktycznej firma od połowy lat 90-tych dostarcza radiotelefony bałkańskie polskim służbom specjalnym, siłom lądowym i Gwardii Narodowej. L3Harris dostarczył do Polski ponad 7 000 systemów radiowych i nadal zatrudnia lokalnie personel oraz współpracuje z partnerami branżowymi, w tym z PGZ.

Informacje o technologiach L3Harris

L3Harris Technologies to zaufany lider w globalnym przemyśle lotniczym i obronnym. Zawsze mając na uwadze krytyczne potrzeby klientów, ponad 50 000 naszych pracowników dostarcza rozwiązania technologiczne łączące domeny kosmiczne, powietrzne, lądowe, morskie i cybernetyczne.

READ  Połowa Polaków popiera apel premiera o przywrócenie kary śmierci po zabiciu 8-latka

Wypowiedzi prognozujące

Niniejsza informacja prasowa zawiera stwierdzenia dotyczące przyszłości, które odzwierciedlają bieżące oczekiwania, założenia i szacunki kierownictwa dotyczące przyszłych wyników i warunków ekonomicznych. Takie oświadczenia są składane zgodnie z postanowieniami „bezpiecznej przystani” zawartymi w art. 27A Ustawy o papierach wartościowych z 1933 r. i art. 21E Ustawy o giełdzie papierów wartościowych z 1934 r. Spółka ostrzega inwestorów, że wszelkie stwierdzenia dotyczące przyszłości są obarczone ryzykiem i niepewnością. Rzeczywiste wyniki i przyszłe trendy mogą znacząco różnić się od tych wyrażonych lub sugerowanych w stwierdzeniach dotyczących przyszłości. Stwierdzenia dotyczące terminów i usług obiektu oraz planów na przyszłość mają charakter wybiegający w przyszłość i wiążą się z ryzykiem i niepewnością. L3Harris zrzeka się wszelkich zamiarów lub zobowiązań do aktualizowania lub korygowania jakichkolwiek stwierdzeń wybiegających w przyszłość w odniesieniu do nowych informacji, przyszłych wydarzeń lub w inny sposób.

Relacje z mediami

Marcela Thompson

Zintegrowane systemy pracy

O: 214-430-8872

[email protected]

Sara Banda

Zbiorowy

C: 321-306-8927

[email protected]

(C) 2023 Electronic News Publishing, źródło ENP Newswire