13 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

YouTube Music testuje teksty piosenek na żywo z najnowszym interfejsem Casting

YouTube Music testuje teksty piosenek na żywo z najnowszym interfejsem Casting

Jak na przykład zasugerowałem wcześniejYouTube Music otrzymuje teksty na żywo w ramach interfejsu Casting, który niektórzy użytkownicy już otrzymali.

Przesyłając YouTube Music z telefonu z Androidem na Chromecasta Ultra, Dzisiejszy użytkownik Reddita Widzi nowy interfejs użytkownika. Zamiast okładki albumu, nazwy utworu i wykonawcy na środku ekranu, są one teraz po prawej stronie z tekstem wyrównanym do lewej. Ustępuje to przewijaniu tekstów na żywo z bieżącym wersetem podświetlonym na biało. Tło pozostaje rozmytą wersją dzieła.

Gdy piosenka się skończy, otrzymasz „listę zatwierdzonych autorów piosenek”. U/PmMeYourChromebook wskazuje również, jak stary centralny interfejs użytkownika pojawi się ponownie, gdy teksty nie będą dostępne.

Tekst piosenki na żywo podczas przesyłania YouTube Music nie jest dziś szeroko rozpowszechniany. Rozpoczęliśmy przesyłanie do Chromecasta drugiej generacji i sesji Chromecasta z Google TV, ale bezskutecznie.

przez „u/PmMeYourChromebook”.

za w październikuYouTube Music powiedział użytkownikom, aby spodziewali się „więcej funkcji Lyric w przyszłości” po zwiększeniu zasięgu partnerstwa z MusixMatch. Google powiedział, że od czasu jego uruchomienia „pozytywny wpływ na wskaźniki konsumpcji tekstów”. wcześniej w tym miesiącuYouTube przeprowadził ankietę wśród bezpłatnych użytkowników na temat tego, jakich funkcji chcą, i zaoferował jako opcję „ulepszenia tekstów”.

Byłaby to również świetna funkcja w Nest Hub i innych inteligentnych wyświetlaczach, coś, co oferuje Muzyka Google Play pod koniec 2018 rokui coś ze Spotify wybrano w tym rokuktóry korzysta z tego samego zaplecza co Words.

W porównaniu do Spotify i Apple teksty dostępne na ekranie Teraz odtwarzane w YouTube Music są stałe i nie są podświetlane podczas odtwarzania utworu. Prawdopodobnie pojawi się również na urządzeniach mobilnych, ale nie jest jasne, czy funkcja Teraz odtwarzane zostanie przeprojektowana, aby położyć większy nacisk na teksty, czy też klienci nadal będą musieli najpierw otworzyć środkową kartę. Interfejs użytkownika był Właśnie został odnowiony na Androida, aby ukryć przycisk „Nie lubię” i wyświetlać tekst wyrównany do lewej, co jest obecnie trendem.

Więcej o Muzyce YouTube:


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości: