26 listopada, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kontrakty terminowe na akcje wzrosły po tym, jak S&P 500 odnotował największy jednodniowy wzrost od 2020 r.

Kontrakty terminowe na akcje wzrosły po tym, jak S&P 500 odnotował największy jednodniowy wzrost od 2020 r.

Kontrakty terminowe na akcje wzrosły w piątek później Chiny powiedziały, że złagodzą niektóre środki COVIDw oparciu o optymizm wynikający z słabszych danych inflacyjnych z obaw, które podsyciły zwyżkę na szerokim rynku w poprzedniej sesji.

Kontrakty terminowe powiązane z Dow Jones Industrial Average dodały 152 punkty, czyli 0,5%. Kontrakty na S&P 500 wzrosły o 0,5%, a kontrakty na Nasdaq 100 o 0,7%.

Czwartkowe średnie odnotowały największy jednodniowy wzrost od 2020 roku. Dow Jones skoczył o ponad 1200 punktów. S&P wzrósł o 5,5%, a Nasdaq Composite o 7,4%.

Wszystkie wskaźniki są obserwowane w szybkim tempie przez zwycięski tydzień. Dow rośnie o 4% tygodniowo, podczas gdy S&P i Nasdaq są na dobrej drodze do wzrostu odpowiednio o 4,9% i 6,1%. Wszystkie trzy stawki są również na dobrej drodze do pozytywnego miesiąca.

Rajd nastąpił po tym, jak Biuro Statystyki Pracy poinformowało o: niższa niż oczekiwana wysokość w cenach konsumpcyjnych za październik, dając inwestorom nadzieję, że inflacja może się obniżyć. Rentowności amerykańskich obligacji skarbowych spadły po publikacji danych, a akcje spółek technologicznych wzrosły.

powiedział Quincy Crosby, globalny główny strateg LPL Financial. Nie oznacza to, że misja Fedu, aby przywrócić stabilność cen, została zakończona.

Październik CPI wzrósł o 0,4% za miesiąc i 7,7% rok temu. Szacunki Dow Jones wzrosły o 0,6% i 7,9%.

Inwestorzy z niecierpliwością czekają na wstępne dane dotyczące zaufania konsumentów z University of Michigan, które zostaną opublikowane o godz. 10.00 czasu wschodniego.

READ  Nvidia potwierdza, że ​​prowadzi dochodzenie w sprawie „incydentu”, który ma być cyberatakiem